Havránek, Teper, Zeleňák, Kowalczyk, Sova, Ročák, Žůrek

Dostálek, Vrdlovec, Svačina, Lyszczarczyk, Haas, Hotěk, Bednář, A. Zeman, Ramik, Geidl, Matěj, Macháček

Martin Janeček, Jozef Daňo

CHANCE LIGA: S Frýdkem bez bodu

Baník nezvládl domácí zápas s Frýdkem a prohrál 1:3. Sokolovští navíc přišli o zraněného brankaře Cichoně a útočníka Petra Tona.

Frýdek vstoupil do utkání aktivně a Cichoň se ve své brance nenudil. Ve 3. minutě byl v dobré pozici mezi kruhy Ramik, jenže trefil jen domácího brankaře. Chvíli na to hráli Rysi v početní výhodě, ve které musel Cichoň řešit další závar před svou brankou. Velkou šanci poslat Baník do vedení měl v 10. minutě Vojtěch Tomi, který se postavil k trestnému střílení, ale jeho bekhendovou kličku Švančara ukryl do své lapačky. V čase 13:32 se poprvé měnilo skóre zápasu. Haas vjel po levém křídle do útočného pásma a přesnou střelou na vzdálenější tyč poslal hosty do vedení 0:1. V 15. minutě odstoupil ze zápasu pro zranění Cichoň a místo v brance domácích zaujal Martin Michajlov. V poslední minutě první třetiny měl velkou šanci na vyrovnání Jan Pohl, ale Švančara svůj tým znovu podržel.

Frýdek dokázal na začátku druhé třetiny odskočit na rozdíl dvou branek, když v čase 21:18 proměnil svůj samostatný únik střelou pod vyrážečku Alan Lyszczarczyk – 0:2. Ve 25. minutě se proháčkoval mezi kruhy Rohan, našel ještě lépe postaveného Stehlíka, který svou střelu namířil do výstroje Švančary. Baníku se podařilo vstřelit kontaktní branku v čase 26:55, kdy našel Vracovský Kverku a ten pohotovou střelou snížil na 1:2. Ve 34. minutě měl v přesilové hře hodně času mezi kruhy Pohl, srovnal si puk na střelu, ale trefil jen brankaře. Ve 37. minutě si připsal dva fantastické zákroky Martin Michajlov, který svým pravým betonem sebral Frýdku jasný gól.

Baník měl na začátku třetiny možnost hrát dvě minuty přesilovku pět na tři, ale nedokázal si v ní vytvořit žádnou větší šanci. V pokračující přesilovce pěti proti čtyřem to dvakrát zkoušel od modré Krutil, ale Švančara si s jeho pokusy poradil. V 54. minutě vlétl do útočného pásma Lyszczarczyk, snažil se objet branku a zakončit, ale Michajlov svůj tým udržel ve hře o body. V 57. se dostal k nebezpečné střele Kverka, ale Švančara se dokázal včas přesunout k druhé tyčce. Baník si zkomplikoval cestu za vyrovnáním, když se při závěrečné hře bez brankaře nechal vyloučit Tomáš Vracovský, který nezvládl dvě buly po sobě. V čase 59:24 přidal pojistku na 1:3 svým druhým gólem v zápase Haas.