Niko "A", Aubrecht, T. Jelínek, Zajíc, Křepelka, Cibák, Naar

Zd. Král "C", Morong, Veselý, Polák, Sklenář "A", Dlouhý, Jenčovský, Matějček, Síla, Lang, D. Šedivý

Jan Šťastný

CHANCE LIGA: Švec sestřelil Kolín hattrickem

V dohrávce 12. kola Chance ligy Baník porazil Kolín jednoznačně x:x a poskočil na 9. místo v tabulce. O průběhu zápasu rozhodla zejména první třetina, kterou baníkovci vyhráli 4:0.

Ve 2. minutě nahazoval puk od modré čáry Rulík, Jurčík ho dokázal šikovně tečovat, ale kotouč skončil jen na horní tyčce. Domácí dostali na konci 6. minuty možnost přesilové hry, při které našel Kverka mezi kruhy Kofroně a ten pohotovou střelou poslal Baník do vedení – 1:0. Druhou branku přidali baníkovci v čase 12:11, když puk před branku na volného Kružíka poslal Kverka a prvně jmenovaný svojí přesnou střelou zvýšil na 2:0. O 47 vteřin později Marek Švec z nulového úhlu dostal puk o betony Soukupa znovu do branky a bylo to 3:0. Marek Švec přidal v první třetině ještě jednu branku, když Jurčík svojí přihrávkou vyšachoval celou obranu i Soukupa a pro Švece v čase 15:42 nebyl problém dostat puk do odkryté branky – 4:0.

Ve 22. minutě se dokázal z rohu dostat až do zakončení Polák, jehož střela skončila na levé tyči domácí branky. O minutu později se dostal mezi kruhy Kverka, který si puk připravil ke střele, ale zamířil vedle. Ve 27. minutě předvedl krásnou stahovačku Tomek, ze které pohotově vystřelil těsně vedle pravé tyče. Ve 32. minutě se dostal do samostatného úniku při vlastním oslabení Osmík, ale Sajdl ho vychytal lapačkou. V čase 33:14 ujel hostující obraně Švec a přesným forhendovým blafákem završil hattrick – 5:0. V poslední vteřině druhé třetiny ještě musel hasit závar ve svém brankovišti Michajlov, ale dokázal udržet puk před brankovou čárou.

Baníku vyšel vstup do třetí třetiny a po ubráněném oslabení se prosadil dorážkou na brankovišti v čase 42:14 Denis Zeman – 6:0. Ve 46. minutě dostal žabičku od Kofroně do jízdy Tomek, který se dostal do střelecké pozice na levém kruhu, ale branku přestřelil. V 51. minutě střílel přes obránce Hajný, Sajdl puk vyrazil před sebe, kde se ještě pokusil puk dorážet Rohan, ale trefil hostujícího brankaře do betonu. V 56. minutě střílel nebezpečně od modré čáry Niko, ale Michajlov své betony včas sklapl k sobě. O minutu později se na domácího brankaře řítil sám Morong, zkusil kličku do bekhendu, ale Michajlov si čisté konto vzít nenechal.