Žovinec, Křepelka, Eliáš, Stejskal, Němeček, Hrdinka

Průžek, Žejdl, Slavíček, Všetečka, Kulda, Brož, Strnad, Slavík, Polák, Havrda, Labuzík, Simon

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

PŘÍPRAVA: Druhá prohra se Slavií

Ani napodruhé Baník nedokázal Slavii porazit. Ve 44. minutě sice na 1:1 vyrovnal Mlčák, ale branky Labuzíka a Simona nakonec rozhodli o vítězství Slavie 3:1.

Slávisté se dostali poměrně brzy do vedení, protože v čase 3:40 dokázal těžkou přihrávku vzduchem od Žejdla umístit šikovnou těčí do branky Jiří Průžek – 1:0. V čase 7:30 se v dobré šanci ocitl Křemen, ale jeho pokus nebyl úspěšný i z důvodu faulu od Němečka, který byl potrestán dvouminutovým trestem. Další trest pro Slavii přišel po 30 vteřinách a Baník tak čekala dlouhá přesilová hra pět na tři. V té se dostal do dvou velkých šancí Vracovský, který nejprve střílel z první do boční sítě a o chvilku později jeho dorážku do odkryté branky dokázal na poslední chvíli chytit Volevecký. Ve 12. minutě to mohlo už o dvě branky, ale Polák bekhendem nastřelil jen horní tyčku. V 18. minutě dostal prostor ke střele z levého kruhu Csamangó, ale jeho střela proletěla těsně vedle tyčky.

Na začátku 23. minuty to zkoušel od modré čáry Klejna, je Volevecký měl na jeho střelu dobrý výhled. O chvilku později byl vyloučený Šmajda na dvě minuty za hru vysokou holí, ale baníkovci oslabení dokázali ubránit. Ve 28. minutě našel Brož mezi kruhy Kuldu, jehož střelu z mezikruží dokázal Michajlov vytěsnit z prostoru branky. O dvě minuty později musel sokolovský brankař znovu předvést své umění, když vyrazil Polákovu střelu a poradil si i s dorážkou Všetečky. V závěru třetiny to ještě zkoušel z úhlu Csamangó, ale mezírku mezi betony Voleveckého nenašel.

Hned v první minutě třetí třetiny zkoušel pozornost Voleveckého tvrdou střelou Procházka, ale úspěšný nebyl. V čase 43:28 se Baník dočkal vyrovnání, když ve středním pásmu našlápl obránce Mlčák, který dostal až před slávistickou branku, odkud kotouč poslal za záda domácího brankaře - 1:1. V 50. minutě si domácí vzali vedení zpět. Havrda nahodil puk od modré čáry a Tomáš Labuzík ho v čase 49:42 dokázal tečovat mimo dosah Michajlova - 2:1. Baník už se pomalu chystal na závěrečný nápor, ale ten slávisté utnuli ještě než stačil začít, protože v čase 58:24 Simon doslova dotlačil puk do branky a rozhodl o výhře Slavie 3:1.