Guman, Jícha, P. Svoboda, Sihvonen, Kuťák, Ton, Chlubna, Costa, Toman, Hrabík, Vitouch, Kordule

Miroslav Přerost

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

CHANCE LIGA: Z Litoměřic se vrací Baník bez bodů

Baníkovci si nechali Litoměřice odskočit na rozdíl tří branek a ve zbytku zápasu už se na ně nedokázal dotáhnout. Jedinou branku Sokolova vstřelil Martin Osmík, který snížoval na 4:1.

První velká šance zápasu byla k vidění ve 4. minutě, když zpoza branky dostal přihrávku Sihvonen, ale jeho rychle zakončení Hamalčík reflexivně vyrazil. O čtyři minuty později mohl jít do vedení Baník, protože se do samostatného úniku dostal Přikryl, jenže jeho střela po ledě skončila na Paříkově výstroji. Ve 12. minutě to byl znovu Sihvonen, který dostal přihrávku od Kuťáka, ale ve vyložené šanci ho zase vychytal Hamalčík. Stadion využil přesilovou hru při vyloučení Weinholda, když v čase 13:05 Krutilovo střelu tečoval Chlubna – 1:0. V 17. minutě mohl vyrovnat Csamango, ale nedokázal puk dostat do odkryté branky.

Riku Sihvonen ve 26. minutě spálil další obrovskou šanci, protože jeho střelu do odkryté branky Hamalčík vytěsnil betonem. Baník se ve druhé třetině těžko prosazoval a až ve 34. minutě to byl Rulík, který to zkoušel na přední tyč, ale Pařík se dokonale nacpal ke své tyčce a puk chytil. V čase 34:11 se poškodil mantinel za brankou Paříka a zbytek třetiny se odehrál až po úpravě ledu.

V čase 36:45 se krásně prosadil Guman, který svou bekhendovou střelu poslal do vzdálenějšího rohu a zvýšil na 2:0. Stadion se dostal dokonce do tříbrankového vedení, když se v čase 42:24 hned po vhazování dostal ke kotouči Aubrecht a střelou po horní tyčku navýšil vedení domácího týmu. Litoměřice získaly klid na hokejky a vládly na ledě. Ve 46. minutě měl další velkou šanci Vitouch, kterého vychytal Hamalčík. Baníku se podařilo snížit v čase 53:51 Martinem Osmíkem. Ten se dostal do samostatného úniku, který zakončil povedenou kličkou, a bylo to 3:1. Petr to mohl rychle vrátit Litoměřicím dvoubrankový náskok, ale na Hamalčíka si nepřišel. Petra Tona to ale nemuselo mrzet, protože nakonec přeci jen přidal ještě jeden gól, když upravil na končených 4:1 v 59. minutě do prázdné branky.