Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
28.2. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Osmáci přejeli Litoměřice. Dorost stále drží šanci na play-off. 5. třída si poradila s Chebem.


JUNIOŘI

MOSTEČTÍ LVI – HC BANÍK SOKOLOV 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)

Góly a asistence: Pavlík (Křemen), Czingel (Stehlík), Czingel

Sestava: Král D. - Halberštát Jan, Oberle, Pašek, Stehlík - Kožík, Zich, Pavlík, Sipl, Křemen, Czingel


DOROST

HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ - HC BANÍK SOKOLOV 1:9 (1:2, 0:4, 0:3)

Góly a asistence: Balek (Uhlík P., Vojáček), Eismann (Ondráš), Vojáček (Teterja, Uhlík P.) Ondráš (Eismann), Skála, Sztolarik (Teuchert), Sztolarik (Teterja, Vojáček), Kříž (Teuchert, Vojáček), Eismann (Ondráš)

Sestava: Novák, Čurlin – Kříž, Teuchert, Teterja, Uhlík J., Bečka, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Balek, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Sztolarik

Petr Holejšovský: Domácí nastoupili ve značně oslabené sestavě, přesto hráli velmi dobře a konečný výsledek neodpovídá dění na ledě. Nás opět podržel Radek Novák v brance a díky vysoké produktivitě našich hráčů, je konečný výsledek takový, jaký je. Jsem velmi rád, že kluci zápas zvládli a upevnili jsme si třetí místo v tabulce a držíme stále ještě naději na možný posun a dokud ta možnost stále existuje, tak se o ní rozhodně porveme.

FOTO ZDE

HC BANÍK SOKOLOV – IHC KRÁLOVÉ PÍSEK 6:3 (1:1. 2:1, 3:1)

Góly a asistence: Ondráš (Eismann, Petrák), Eismann (Ondráš, Petrák), Vojáček (Teterja, Uhlík P.), Uhlík J. (Uhlík P.), Eismann (Petrák), Uhlík P. (Vojáček, Uhlík J.)

Sestava: Novák, Křepelka – Naď, Kříž, Teterja, Uhlík J., Bečka, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Hanek

Petr Holejšovský: Dnešní zápas se musel líbit všem přítomným divákům. Hrál se velmi dobrý dorostenecký hokej plný šancí na obou stranách. Kluci zápas odmakali od první do poslední minuty a za tento výkon si zasloužili zvítězit. Tři body do tabulky a přiblížení se k dnešnímu soupeři v tabulce je pro nás vynikající a poslední dva zápasy základní části rozhodnou o konečném pořadí. Všichni v týmu uděláme pro posun v tabulce maximum.

FOTO ZDE


9. TŘÍDA - VOLNO


8. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN LOUNY 5:2 (3:2, 2:0, 0:0) – NEDOHRÁNO

Góly a asistence: Kukla (Lexa), Beran T. (Břečka), Beran T. (Hirth), Břečka (Beran T., Hirth), Lexa (Hruška)

Sestava: Hengerič - Ruml, Lexa, Makovec - Kukla, Beran T., Kursa, Hirth, Břečka, Bíba, Hruška

Marek Brzobohatý: V neděli na Baníkovský led zavítali osmáci z Loun a zápas to byl slabší. Kluci hráli druhý zápas o víkendu a bylo na nich znát určitá ospalost a nebyla lehkost v bruslení. Proto vývoj utkání byl sice v naší režii, ale nebyl to žádný koncert herního projevu. Ke konci druhé třetiny byl vyloučen hráč Baníku za faul "úder na hlavu" do konce utkání a tím, že jsme nastoupili v deseti. Tak jsme po odchodu jednoho hráče do sprch neměli požadovaný limit ke hře a tak byl zápas nedohrán a ukončen rozhodčími. Bohužel nás trochu mrzí toto pravidlo, kdy nastoupíte k zápasu a pak už ho nemůžete dohrát. V době kdy řádí chřipky a různé bacili, je trenér rád, že nakonec postaví mužstvo, aby se utkání neodkládalo a pak vzniklou situací na ledě je vše zmařeno.

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 4:13 (1:2, 2:4, 1:7)

Góly a asistence: Kursa (Hruška, Lexa), Hirth (Bubenščikov), Hruška (Kursa), Kukla, Břečka (Beran T.), Kukla (Kursa), Břečka, Hruška (Břečka, Lexa), Kukla (Bubenščikov), Břečka (Kukla), Hruška (Hirth), Makovec, Hirth

Sestava: Hengerič - Ruml, Makovec, Lexa - Kukla, Beran T. "A", Kursa, Hirth, Bubenščikov, Břečka, Hruška

Marek Brzobohatý: K dnešnímu zápasu osmých tříd zajížděli Baníkovci do Litoměřic. Soupeř dokázal dvě třetiny držet s námi krok a proto zápas nebyl vůbec jednoduchý. Vytvářeli jsme si dostatek šancí, ale produktivita nebyla tak kvalitní jak bychom si představovali. Co se nedařilo v průběhu prvních dvou třetin, ve třetí vše začalo fungovat jednoduše a proto nakonec konečné skóre bylo pro soupeře nelichotivé. Kluci byli pochváleni za celé utkání.


7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 1:6 (1:4, 0:0, 0:2)

Góly a asistence: Kašpar (Kuplent)

Sestava: Heichl - Fiala, Urbich, Slavík, Švejda P. - Kuplent, Kašpar, Landa, Berger, Pochyba, Jindra, Hrůza, Štěrba, Mankoš


6. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV

Góly a asistence: Dvořák M., Szabó, Peter (Brychta), Peter, Peter (Dubaj), Brychta, Dubaj, Szabó

Sestava: Vlach M. (Fojtík) - Skála, Martin, Szabó - Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Dubaj, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J.


5. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 11:6 (4:2, 3:2, 4:2)

Góly a asistence: Katriňák, Muráň (Teplý), Berka, Gregor O. (Teplý, Berka), Berka, Teplý (Bakura, Špaček Pa.), Špaček Pe., Berka (Muráň), Katriňák (Bakura), Bakura (Katriňák), Bakura (Teplý)

Sestava: Werner - Špaček Pe., Křeček, Hendrych - Špaček Pa., Katriňák, Muráň, Berka, Teplý, Karas, Gregor O., Maurer, Bakura


4. TŘÍDA - VOLNO


3. TŘÍDA

3. třída se představila o víkendu v Ostrově a Chebu

"A" tým v neděli zajížděl na turnaj do Chebu. Pro naše hráče vrcholí sezóna a jsme rádi, že u většiny hráčů zaznamenáváme určitý progres. Kluci měli první dva zápasy pod kontrolou a hráli jsme pěkný hokej s odvahou ve hře 1-1. Do posledního zápasu s Chebem jsme špatně vstoupili a těžko se nám prosazovalo přes velmi dobrého brankáře domácích. Nakonec jsme utkání obrátili a mohli jsme slavit vítězství ve všech zápasech. Pro hráče pochvala a také poučení z posledního zápasu.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb, HC Rebel Nejdek

Hráči: Dočkal - Radaušer, Bartůňková, Terek, Gabčo, Gabčo, Bauer

"B" tým se v sobotu představil v Ostrově. Do turnaje jsme nasadili převážně hráče o rok mladší, tedy ročník 2015. Kluci však po prvním smělém výkonu předváděli dobrý hokej a dokázali držet krok i proti starším soupeřům. Karlovarský výběr jsme dokonce vysoko porazili. Pro kluky je to další skvělá zkušenost, která jim může jen a jen pomoci. Velké herní vytížení spojené hrou proti starším soupeřům je jen ku prospěchu.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov, HC Mariánské Lázně

Hráči: Dočkal - Török, Králka, Radaušer, Mikoláš, Skalický, Laszlo


2. TŘÍDA – VOLNO


Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: