Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
7.3. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Skvělý víkend pro starší mládežnické kategorie, Nejlépe si vedl Dorost, který pomocí dvou výher se probojoval do play-off. Deváťáci zase nasázeli Děčínu 8 gólů. Junioři si hravě poradili s Bílinou a jednoznačně zvítězili. Bohužel mladších kategoriím se tento víkend nepodařil.


JUNIOŘI

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

Góly a asistence: Kožík, Křemen (Zich), Czingel (Galla, Stehlík)

Sestava: Král D. (Schmid) - Halberštát Jan, Oberle, Pašek, Stehlík - Kožík, Galla, Czingel, Zich, Pavlík, Křemen

HC BANÍK SOKOLOV – HC DRACI BÍLINA 6:1 (1:1, 1:0, 4:0)

Góly a asistence: Stehlík (Pavlík, Czingel), Křemen (Vican), Czingel (Galla), Oberle (Kožík, Halberštát Jan), Halberštát Jan (Galla), Zich

Sestava: Král D. (Schmid) - Halberštát Jan, Oberle, Pašek, Vican, Stehlík - Kožík, Galla, Czingel, Zich, Rybár, Pavlík, Křemen, Hes, Sipl


DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Góly a asistence: Ondráš (Teuchert), Vojáček (Uhlík J., Teterja), Petrák (Onráš), Vojáček (Teuchert, Teterjan), Eismann (Kříž)

Sestava: Novák (Čurlin) – Kříž, Bachar, Teterja, Uhlík J., Naď, Bečka, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Balek, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Sztolarik, Hanek

Petr Holejšovský: Měli jsme výborný vstup do utkání, ve 4. minutě jsme dokázali soupeři vstřelit dvě branky při jejich přesilové hře, a to hodně otřáslo hostujícím týmem. Po zbytek třetiny jsme hráli velmi dobře a jen díky výborně chytajícímu hostujícímu brankáři nebylo skóre vyšší. Ve druhé třetině jsme vsítili další tři branky, předváděli jsme skvělý útočný hokej a měli hru pod kontrolou. Hostům se podařilo do konce třetiny vstřelit jednu branku a vzhledem k bezbrankové 3. třetině, také jedinou. V poslední periodě jsme hráli tak, abychom již neinkasovali a zápas dotáhli do vítězného konce. Vítězství bylo naprosto zasloužené a v posledním kole se rozhodne, jestli přeskočíme Písek na druhém místě, nebo skončíme před branami play-off.

FOTO ZDE

HC METEOR TŘEMOŠNÁ - HC BANÍK SOKOLOV 1:6 (0:1. 1:2, 0:3)

Góly a asistence: Vojáček (Uhlík P., Teuchert), Teterja (Vojáček, Teuchert), Teterja (Ondráš), Teterja (Vojáček), Krejbich (Balek), Petrák (Krejbich)

Sestava: Novák (Čurlin) – Krejbich, Kříž, Teterja, Uhlík J., Bachar, Naď, Halberštát – Balek, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Hanek

Petr Holejšovský: Byl to vynikající zápas z naší strany. Předváděli jsme velmi disciplinovaný výkon, plný pohledných akcí a krásných gólů. Utkání se hrálo v bouřlivé atmosféře a diváci hnali domácí hráče neustále dopředu. Jsem velmi rád, že kluci nepodlehli této atmosféře a hráli zodpovědně s minimem faulů. Jediný gól domácích padl při naší přesilové hře, kdy jsme udělali hrubou chybu, která byla jedinou kaňkou na výborném výkonu našeho týmu. Posledních 10 minut zápasu hráli domácí neustále v oslabení, dovolili nám vstřelit tři branky při této početní výhodě a zápas tím definitivně rozhodnout. Tento výsledek nám při prohře Písku zaručuje play-off a završuje výbornou sezónu. Jsem hrdý na celý tým, jak zvládl tuto obtížnou sezónu a play-off….?? Stát se může cokoliv……. Zvu všechny na Baník. Přijďte se na kluky podívat a podpořit je!! Budou to moc potřebovat.

FOTO ZDE


9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC DĚČÍN 8:5 (4:1, 2:1, 2:3)

Góly a asistence: Krček (Kratejl, Skála), Moulis (Krček), Kratejl (Moulis), Beran T. (Dulovec), Skála, Kratejl (Krček, Skála), Skála, Dulovec

Sestava: Čurlin (Hengerič) - Hotárek, Herout, Moulis, Juříček - Skála, Makaj, Kratejl, Dulovec, Rybár, Beran T., Krček

Petr Neč: Oslabený Děčín přijel do Sokolova tentokrát jen s deseti hráči do hry, paradoxně jsme tak měli letos snad poprvé výhodu jednoho hráče v poli navíc oproti soupeři. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a během první třetiny jsme si vypracovali herní i brankový náskok, řada šancí přitom ještě skončila u dobře chytajícího brankáře hostí. Bohužel, od poloviny utkání jsme se zcela přizpůsobili nízkému hernímu tempu Děčína a soupeře tak dostali zpátky do hry. Přes řadu chyb a dalšího množství neproměněných šancí se nám ale podařilo udržet vedení.

FOTO ZDE


8. TŘÍDA – VOLNO


7. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 9:1 (3:0, 5:0, 1:1)

Góly a asistence: Kašpar (Pochyba)

Sestava: Heichl - Fiala, Urbich, Berger, Švejda P. - Kašpar, Rybár, Landa, Pochyba, Kursa, Bíba, Jindra, Hrůza, Kuplent, Mankoš

HC STADION CHEB – HC BANÍK SOKOLOV 11:4 (3:0, 5:3, 3:1)

Góly a asistence: Bíba (Švejda P., Kašpar), Pochyba (Jindra, Hrůza), Kašpar (Švejda P., Landa), Švejda P.

Sestava: Heichl - Fiala, Štěrba, Urbich, Berger, Švejda P. - Kuplent, Kašpar, Landa, Berger, Pochyba, Kursa, Bíba, Jindra, Hrůza


6. TŘÍDA

HC SLOVAN LOUNY – HC BANÍK SOKOLOV 15:8 (7:2, 6:2, 2:4)

Góly a asistence: Rosenkranz (Peter), Rosenkranz (Peter), Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M. (Peter), Dvořák M., Dvořák M. (Rosenkranz), Peter (Rosenkranz)

Sestava: Vlach M. (Fojtík) - Skála, Martin, Szabó - Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Dubaj, Vlach J.


5. TŘÍDA

HC TACHOV – HC BANÍK SOKOLOV 21:3 (6:0, 10:1, 5:2)

Góly a asistence: Berka, Teplý, Krása

Sestava: Vlach M. (Benešovský) - Fořt, Špaček Pe., Křeček, Božek - Špaček Pa., Muráň, Berka, Teplý, Krása, Zachar


4. TŘÍDA

4. třída se představila v sobotu na domácím ledě a v neděli zajížděla na přípravné utkání do Plzně.

Kluci se v sobotu představili na domácím ledě, kde se konal jeden ze svazových turnajů. I přes početné absence kluci předvedli slušný výkon a se svými soupeři si poradili.

Soupeři: HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek

Hráči: Benešovský - Maurer, Bakura, Goga, Petrák, Kilik, Matějka, Drenka, Zachar

FOTO ZDE

Hned druhý den v neděli jsme přijali pozvání k přípravnému utkání na celé hřiště do Plzně. Hrálo se 3x20 minut. Pro kluky další z mnoha možností v této sezóně se konfrontovat s úplně jinou kvalitou, než nabízí náš karlovarský kraj. Do poloviny zápasu jsme navíc drželi s Plzní krok. I přes porážku nás výsledek a zejména předvedená hra musí těšit, neboť kluci se konfrontovali s širší TOP kvalitou svého ročníku. Skvělý zápas pro vývoj kluků. Děkujeme soupeři za pozvání a ceníme si, že nás i takový soupeř bere za velmi dobrého protivníka, který může pomoci i jim.

HC ŠKODA PLZEŇ : HC BANÍK SOKOLOV 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Hráči: Bubeník - Maurer, Bakura, Goga, Kilik, Matějka, Drenka, Zachar, Krása, Jurčík, Teplý, Berka, Muráň


3. TŘÍDA - VOLNO


2. TŘÍDA – VOLNO


Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: