15.3. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Dorost postoupil do kvalifikace o ELD. Většině kategoriím soutěž finišuje do konce. Páťáci nasázeli 26 gólů.

JUNIOŘI

HC ENERGIE KARLOVY VARY “B” – HC BANÍK SOKOLOV 2:10 (1:4, 1:3, 0:3)

Góly a asistence: Kožík (Halberštát Jan), Kožík (Galla), Zich (Galla, Stehlík), Zich (Galla), Kožík, Oberle, Sipl (Pavlík), Zich (Halberštát Jan, Kožík), Galla (Zich), Oberle

Sestava: Schmid (Král D.) - Halberštát Jan, Oberle, Pašek, Vican, Stehlík - Sipl, Kožík, Galla, Zich, Pavlík

DOROST

VHK ROBE VSETÍN – HC BANÍK SOKOLOV 8:1 (3:1, 2:0, 3:0) – 1. zápas play-off

Góly a asistence: Eismann (Teterja)

Sestava: Novák, Čurlin – Kříž, Krejbich, Teterja, Uhlík J., Naď, Bachar, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Sztolarik, Hanek, Skála

FOTO ZDE

VHK ROBE VSETÍN - HC BANÍK SOKOLOV 6:2 (4:0, 2:1, 0:1) – 2. zápas play-off

Góly a asistence: Ondráš (Eismann, Kříž), Petrák (Kříž, Eismann)

Sestava: Novák, Čurlin – Krejbich, Kříž, Teterja, Uhlík J., Bachar, Naď, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Hanek, Sztolarik

FOTO ZDE

HC BANÍK SOKOLOV – VHK ROBE VSETÍN 1:7 (1:3, 0:3, 0:1) – 3.zápas play-off

Sestava: Novák, Čurlin – Krejbich, Kříž, Teterja, Uhlík J., Bachar, Naď, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Balek, Skála, Hanek, Sztolarik

Petr Holejšovský: Musím sportovně uznat, že v celé sérii byl Vsetín jasně lepší. Nás, bohužel série zastihla v ne úplně nejlepší formě. Výkony celého týmu ve všech třech zápasech nebyly takové, abychom Vsetínu mohli více konkurovat. Nicméně, že budeme hrát play-off se nám před sezónou ani nesnilo a teď je to realitou. Kluci si to zasloužili, za celou sezónu, je to pro ně obrovská odměna. Hrát takovéto těžké zápasy je pro ně zážitek, na který budou vždy rádi vzpomínat.

FOTO ZDE

9. TŘÍDA - VOLNO

8. TŘÍDA

HC HVĚZDA PRAHA – HC BANÍK SOKOLOV 6:6 (1:4, 3:1, 2:1)

Góly a asistence: Hruška (Břečka), Hruška (Bíba, Lexa), Hirth (Břečka, Beran T.), Hruška, Břečka (Hirth), Hruška (Lexa)

Sestava: Hengerič - Ruml, Makovec, Lexa - Bíba, Rybár, Beran T., Kursa, Hirth, Bubenščikov, Břečka, Hruška, Gregor R.

Marek Brzobohatý: V sobotu zajížděli naši osmáci do Prahy na zimní stadion na Hvězdě, kde se utkali s tamním mužstvem. Vstup do utkání klukům vyšel parádně, kdy byli u všeho dříve, měli slušnou koncovku a dokázali eliminovat soupeřovi kontry. To co se povedlo v první třetině se naopak nepovedlo ve druhé, kdy během prvních dvou minut druhé třetiny dvakrát inkasovali a dali soupeři možnost hrát o výsledek. V poslední třetině si kluci hlídali už výsledek a vedli dokonce 6:4. Co se stalo v poslední minutě v zápasu, kdy v čase 59:02 a 59:13 inkasovali dvakrát nedokážeme zhodnotit. Těžký výpadek, který stál kluky vítězství mrzelo každého hráče v Baníkovském dresu. Ponaučení ze zápasu je jasné, musí být koncentrace po celou dobu utkání. Jinak kvalitní zápas pro obě mužstva.

7. TŘÍDA – VOLNO

6. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – PIRÁTI CHOMUTOV 4:15 (2:5, 1:4, 1:6)

Góly a asistence: Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M.

Sestava: Vlach M. - Skála, Martin, Szabó, Krása, Peter - Rohm, Dvořák M., Rosenkranz, Dubaj, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J., Berka

Marek Brzobohatý: V neděli na Baníkovský led přijížděl soupeř šesté třídy z Chomutova. Pouze první třetina z našeho herního projevu měla parametry kvalitního protivníka, kdy kluci každé střídání bojovali, bruslili, napadali soupeře a vytvářeli si brankové příležitosti. Zbylé dvě třetiny měli kluci jen občasné záchvěvy, kdy se na to dalo dívat. Jinak to bylo z naší strany slabý výkon. Bohužel dovednostně a zaujetím pro hru, stále nejsme srovnatelný s ostatními soupeři z tabulky.

5. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 23:6 (10:2, 8:1, 5:3)

Góly a asistnce: Červenka, Dvořák M., Hendrych (Špaček Pa.), Dvořák M., Dvořák M., Teplý, Muráň (Szabó), Katriňák (Červenka), Szabó, Teplý (Dvořák M.), Dvořák M., Červenka (Muráň), Muráň, Katriňák, Dvořák M. (Gregor O.), Dvořák M. (Gregor O.), Dvořák M., Dvořák M. (Katriňák), Maurer (Gregor O.), Katriňák, Dvořák M., Maurer, Katriňák

Sestava: Werner - Hendrych, Božek, Szabó, Gregor O. - Špaček Pa., Katriňák, Muráň, Teplý, Dvořák M., Karas, Maurer, Červenka, Špaček Pe.