25.5. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
Malí Baníkovci vyrazili na týmový výlet

Kluci a holky z první, druhé a třetí třídy vyrazili pod vedením trenéra Pavla Hubáčka na týmový výlet na Statek Bernard, kde je čekalo spoustu zajímavých aktivit, ovšem zábavně byla proložena i cesta na statek.

V sobotu 20. května vyrazili naši hráči z první, druhé a třetí třídy na společný teambuildingový výlet na Statek Bernard. Celý výlet započali kluci a holky před zimním stadionem, odkud vyrazili pěšky na cestu. Ani při cestě se mladí hokejisté určitě nenudili, jelikož byla postavena velmi nevšedně. Po cestě hrály děti různé hry, sbíraly body a nakonec po nějakých pěti kilometrech dorazily až do cíle, jímž byl Statek Bernard. Tam již na naše malé naděje čekal bohatý program. Každý si mohl vyrobit svou svíčku i domácí mýdlo. Všem se podařilo vyrobit si nádherné kousky, které si na konci dne odnesly děti domů. V mezičase také děti obdržely výklad o výrobě kompozitové hokejky a navštívili místní zajímavou dílnu. Následovala ražba královské mince. Tu si i přes těžkou palici zvládl vyrazit každý. Na závěr děti měli možnost nakrmit místní zvířátka přímo ve výběhu.

Děti si výlet náramně užily, nabraly také jiné, než hokejové zážitky a také se potkaly s kamarády z jiných tréninkových skupin.