Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
25.5. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
Malí Baníkovci vyrazili na týmový výlet

Malí Baníkovci vyrazili na týmový výlet

Kluci a holky z první, druhé a třetí třídy vyrazili pod vedením trenéra Pavla Hubáčka na týmový výlet na Statek Bernard, kde je čekalo spoustu zajímavých aktivit, ovšem zábavně byla proložena i cesta na statek.

V sobotu 20. května vyrazili naši hráči z první, druhé a třetí třídy na společný teambuildingový výlet na Statek Bernard. Celý výlet započali kluci a holky před zimním stadionem, odkud vyrazili pěšky na cestu. Ani při cestě se mladí hokejisté určitě nenudili, jelikož byla postavena velmi nevšedně. Po cestě hrály děti různé hry, sbíraly body a nakonec po nějakých pěti kilometrech dorazily až do cíle, jímž byl Statek Bernard. Tam již na naše malé naděje čekal bohatý program. Každý si mohl vyrobit svou svíčku i domácí mýdlo. Všem se podařilo vyrobit si nádherné kousky, které si na konci dne odnesly děti domů. V mezičase také děti obdržely výklad o výrobě kompozitové hokejky a navštívili místní zajímavou dílnu. Následovala ražba královské mince. Tu si i přes těžkou palici zvládl vyrazit každý. Na závěr děti měli možnost nakrmit místní zvířátka přímo ve výběhu.

Děti si výlet náramně užily, nabraly také jiné, než hokejové zážitky a také se potkaly s kamarády z jiných tréninkových skupin.Krátké zprávy
13. TÝDEN (27 3. - 2. 4.) - ZDE
14. TÝDEN (3. 4. - 9. 4.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: