26.5. 2023 | A-tým | Tomáš Bouda
Souboj Dračích lodí: Baník vs. Energie

Druhý ročník závodu Dračích lodí, který pořádá SUAS GROUP nabídne i zajímavé měření sil v podobě závodu mezi hokejovými A-týmy HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. Tento souboj proběhne v sobotu 17. června na sokolovském koupališti Michal.

Generální partner Baníku SUAS GROUP v loňském roce představil na sokolovském koupališti Michal zajímavou novinku - Závody Dračích lodí, kterých se zúčastnilo několik posádek různých firem. Stejný formát bude zachován i letos, ale celé setkání zpestří také souboj hokejových týmů HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary.

Posádky Dračích lodí jsou složené z 16 veslařů, bubeníka a kormidelníka. Fanoušci se tak mohou těšit na nevšední zážitek a zcela odlišné měření sil než tradiční přípravné hokejové zápasy před sezonou.

Kromě setkání různých firem a hokejových týmů, se příchozí mohou těšit na doprovodný program. Oba hokejové kluby uspořádají autogramiádu a v prodeji budou také produkty z fanshopu.

Autogramiáda startuje ve 14:00, od 15:15 se uskuteční samotný závod