6.6. 2023 | Klub | Tomáš Bouda
Ve čtvrtek 22. 6. se uskuteční velký workshop Baníku

V pořadí třetí workshop uspořádá Baník v Městském divadle v Sokolově ve čtvrtek 22. 6. 2023 od 16:00. Návštěvníci se mohou těšit na zajímavé hosty v čele s Radimem Rulíkem či Lukášem Mensatorem.

Baník nejen hokej. Motto sokolovského hokejového klubu doprovází Baník již několikátým rokem. A oprávněně. Baník se zapojuje mj. do charitativních projektů, sportovních akcí, akcí pro děti nebo se prezentuje zajímavými semináři s větším rozsahem. Tím prvním byl ještě v době druhé ligy seminář s Filipem Pešánem, který byl určen především pro trenéry. Loni pak Baník uspořádal seminář pro své členy a rodiče hráčů mládeže. Hosty v Městském divadle byly tehdy reprezentační trenér dvacítky Karel Mlejnek, odchovanec a mládežnický reprezentant Jiří Ticháček, kondiční trenér Martin Pospíchal či slavný odchovanec klubu Radek Duda.

A na úspěšný workshop z loňského roku naváže Baník i letos. Znovu pak v Městském divadle v Sokolově. Tématem bude právě motto „Baník nejen hokej“ aneb sportovec v běžném životě. Pozvání tentokrát přijali trenéři A-týmu Tomáš Mariška s Martinem Sobotkou, reprezentační trenér národního týmu do dvaceti let Radim Rulík, který vystoupí ve dvojici se svým synem Adamem Rulík, obráncem Baníku. Chybět nebude ani bývalý reprezentant Daniel Přibyl, který měl nakročeno do NHL, ale zranění mu tuto cestu překazilo. Přesto se Dan nevzdal a po pěti letech se vrátll k profesionálnímu hokeji - v dresu Baníku... A přítomné diváky zcela jistě osloví také Zuzana Pšenáková, sportovní psycholožka a mentální kouč.

V jednání jsou pak ještě další hosté, kteří by byli velmi zajímavým překvapením a zpestřením celého odpoledne.

Kromě rozhovorů s moderátorem Davidem Forstem bude také zrekapitulována uplynulá sezona, a představeny plány a cíle do té další.

Akce je určena pro hráče Baníku, trenéry, a především rodiče mládežnických hráčů. Zvána je však také široká veřejnost.

Workshop odstartuje ve čtvrtek 22. 6. od 16:00. Vstupné na tuto akci se neplatí.