14.11. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Nejúspěšnější byli deváťáci a kategorie U14. Dorost a junioři měli reprezentační pauzu. O víkendu se ukázala i kategorie 4. třídy.

U15

SK KADAŇ – HC BANÍK SOKOLOV 5:7 (1:2, 2:3, 2:2)

Góly a asistence: Hirth, Beran, Bubenščikov (Kukla, Rybár), Hirth (Iuzeev, Beran), Rybár (Kukla, Iuzeev), Rybár (Kukla), Hirth

Sestava: Hengerič – Mitev, Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Lexa, Gregor – Hirth, Jindra, Balbyshkin, Kursa, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Bíba, Rybár, Beran

Marek Brzobohatý: K dnešnímu utkání devátých tříd, zajížděli Sokolovský borci do Kadaně. Kde na ně čekal houževnatý soupeř, který nechtěl dát nic zadarmo. Proto utkání, nemělo jednoduchý vývoj a kluci se nadřeli na každou branku. Z konečného výsledku a výhry kluci měli radost a trenéři poukazovali na zlepšenou souhru v jednotlivých pětkách.

U14

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - HC BANÍK SOKOLOV 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

Góly a asistence: Landa, Berger (Kuplent), Pochyba (Lalik, Dvořák), Lužický, Lalik (Rosenkranz), Lužický (Pochyba)

Sestava: Heichl (Vlach M.) - Landa, Skala, Lalik, Gössl, Urbich, Rohm - Lužický, Berger, Rosenkranz, Szabó, Dvořák M., Pochyba, Kuplent, Vlach J., Božek

Radim Zbránek: Kluci podali zatím nejlepší výkon sezóny. Celých 60 min aktivně napadali nejen v útočném pásmu. Při protiútocích soupeře se výborně vraceli a pomáhali Honzovi v bráně. Samozřejmě tam byly věci, na kterých musíme stále pracovat, ale z velké části plnily co se jim řeklo a svoji dřinou dovedli zápas k vítěznému konci.

U12

HC BANÍK SOKOLOV – HC TEPLICE 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)

Góly a asistence: Dvořák (Gregor), Katriňák, Katriňák, Teplý (Špaček), Červenka, Dvořák (Katriňák), Dvořák (Červenka), Dvořák (Katriňák)

Sestava: Fojtík - Červenka, Gregor, Kurca, Křeček, Krasa, Martin-Muráň, Dvořák M., Teply, Bartunkova, Bakura, Katriňák, Hendrych, Berka, Jakubka, Špaček Pa.

Zuzana Klejna Radostová: Tento zápas jsme sice vyhráli, ale výkon nebyl stoprocentní. Pět našich hráčů už ten den nastoupilo ve dvou zápasech CCM ligy, která je náročná a bylo to na nich viditelné v průběhu celé hry. Náš výkon byl průměrný, hodně stal na dvou až třech hráčích týmu. Každopádně radost z vítězství byla velká a zasloužená.

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 3:11 (1:5, 1:3, 1:3)

Góly a asistence: Krása (Červenka), Muráň, Katriňák (Berka)

Sestava: Fojtik - Červenka, Kurca, Jakubka, Gregor, Martin, Krecek - Muráň, Krasa, Teply, Hendrych, Bakura, Bartunkova, Katrinak, Berka, Špaček

Zuaza Klejna Radostová: To byl zatím nejhorší zápas sezóny. Že na hráčích už ležela nějaká únava to je možné, ale v tomto zápase jsme vůbec neplnili to co jsme ukázali v jiných zápasech jako byly s Děčínem a Chomutovem. Doufám, že jsme si takový zápas pro tuto sezónu vybrali a už nebude nic takového opakovat.

U11

HC BANÍK SOKOLOV – HC WOLVES PLZEŇ 3:16 (2:3, 0:8, 1:5)

Góly a asistence: Bakura, Bartůňková (Jakubka, Motyčák), Motyčák

Sestava: Dočkal (Benešovský) – Krása, Kurča, Drenka, Kupčo, Jurčík, Matějka, Jakubka, Bakura, Maurer, Bartůňková, Radaušer, Motyčák, Zachar, Svoboda, Bílek

HC BANÍK SOKOLOV – HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 6:7 P.P. (3:2, 1:3, 2:1 – 0:1)

Góly a asistence: Motyčák, Kurča (Bakura), Maurer (Motyčák), Maurer (Krása), Bartůňková (Svoboda), Jakubka (Bakura)

Sestava: Benešovský (Dočkal) – Krása, Kurča, Drenka, Kupčo, Jurčík, Matějka, Jakubka, Bakura, Maurer, Bartůňková, Radaušer, Motyčák, Zachar, Svoboda, Bílek

Jiří Benešovský: V rámci CCM ligy na náš led zavítaly týmy z Wolves Plzeň a Motoru Českých Budějovic. S Plzní nám první letošní zápas v září nevyšel a s Motorem se jednalo o první letošní měření sil. Na úvod nás čekal soupeř z Plzně, a přestože jsme si řekli co chceme hrát a jak máme k zápasu přistoupit, abychom mohli tentokrát uspět tak se nám dařilo se soupeřem držet krok pouze první třetinu. Pak už byl na ledě pouze jeden tým. Nedařil se nám pohyb ani zakončení a udělali jsme spousty zbytečných chyb, které soupeř trestal. Konečný výsledek mluví za vše. Před druhým zápasem proti Motoru jsme si v kabině řekli jak máme hrát a co musíme zlepšit, hodili jsme první zápas za hlavu a na led vyjel úplně jiný tým. Od začátku zápasu nám nechybělo nasazení, měli jsme dobrý pohyb a dařilo se i v koncovce. Zápas došel do prodloužení, kde se nám nepodařilo proměnit trestné střílení a soupeř následně rozhodujícím gólem utkání rozhodl. Nicméně klukům jsme v kabině poděkovali za předvedený výkon. Zápas se musel líbit i rodičům v hledišti, kterým patří poděkování za fandění.

4. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 4:9

HC BANÍK SOKOLOV – HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 12:2

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 21:4

Sestava: Šenkýř, Holomoj – Radaušer, Bílek, Krištůfek, Skalický, Török, Bauer, Gabčo J., Gabčo M.

Petr Nekvinda: V neděli se na našem ledě konal další z turnajů 4. tříd za účasti mužstev z Ostrova, Chebu, Mariánských Lázní a domácího Baníku. Po nevydařeném prvním utkání se Stadionem Cheb jsme se v ostatních zápasech po zlepšeném výkonu zvítězili.