21.11. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
Za tři dny se odehrálo na zimním stadionu osm mládežnických zápasů

Mimo utkání A-týmu se o prodlouženém víkendu odehrálo dalších osm mládežnických utkání. Kromě čtvrté třídy a B-týmu, který odložil utkání s Třemošnou, všechny kategorie odehráli domácí zápas.

Na státní svátek v pátek vše zahájili naši nejmenší. Druhá třída totiž odehrála přátelské utkání. Ještě v pátek na druháky navázalo utkání deváté třídy, která hostila Čerty z Ostrova. Díky vítězství 6:2 se tak devátá třída stále drží od prvního místa ve skupině stále na rozdíl pouhého jednoho bodu.

V sobotu odehráli svá utkání páťáci a starší žáci. Soupeřem pro obě kategorie byli znovu Čerti Ostrov, kteří tak byli častým soupeřem našich mládežnických celků o tomto víkendu. Pátá třída zvládla přehrát svého soupeře a slavila výhru 11:3. Starší žáci v přestřelce na ostrovské Čerty nestačili, když jim podlehli v poměru 6:14.

V neděli se na sokolovském ledě sehrál zbytek avizovaných zápasů. Jako první přišel na řadu turnaj třetí třídy. Do Sokolova přijel Cheb, Mariánské Lázně a Ostrov. Zejména zápas s Chebem byl velmi vyrovnaný a měl napínavý závěr. Na tento turnaj navázalo utkání šesté třídy s Vervou Litvínov. Šesťáci mohli litovat první třetiny, kdy ji soupeř hodně odskočil. I přesto se Baníkovci nevzdali a ve třetí třetiny ještě potrápili své soupeře. Litvínov i tak ovšem udržel vedení a vyhrál 15:9. Následovali poslední dva zápasy. Zápasy dvou nejstarších mládežnických kategorií. Dorostenci ukončili v zápase s Hvězdou Praha šňůru porážek a to hlavně díky bleskovému nástupu, hattricku Petra Roštejnského a výkonu brankáře Radka Nováka dorostenci slavili výhru 4:3 v prodloužení. Junioři poté odehráli poslední zápas tohoto víkendu, když hostili Stadion Cheb. Dvacítka potvrdila roli jasných favoritů a zvítězila jednoznačně 13:1.