29.1. 2024 | Mládež | Šimon Mlejnek
Junioři zvládli dvě povinná vítězství

Předposlední víkend základní části Regionální ligy juniorů čekala dvacítku dvě utkání. V obou případech junioři dokázali vyhrát s přesvědčivým náskokem. V Ostrově domácím Baník naložil dokonce třináct branek.

HC Čerti Ostrov 1:13 HC Baník Sokolov
Sestava: Král, (od 40. min Kříž) - Pašek, Příplata, Hynek, Krejbich, Mlejnek, Halberštát - Král, Galla, Šuma, Teuchert, Křemen, Babička, Sobotka, Petrák, Zich, Kožík, Vimr, Skuhravý
Góly a asistence:
  • 01:25 Petrák (Zich)
  • 03:01 Krejbich (Galla, Král)
  • 10:01 Hynek (Teuchert)
  • 23:23 Kožík (Skuhravý, Vimr)
  • 23:44 Šuma (Galla)
  • 23:53 Křemen (Teuchert, Pašek)
  • 31:23 Halberštát Jan
  • 42:40 Petrák
  • 44:27 Chromek
  • 45:52 Zich (Petrák, Sobotka A.)
  • 46:45 Skuhravý (Kožík, Vimr)
  • 51:29 Petrák (Kožík) - 4/3
  • 56:20 Babička (Petrák)
  • 57:24 Hynek (Teuchert)
Statistiky: Rozhodčí: Štěpán Jiskra - Roman Špaček, Jan Kolář
                  Tresty: 6:4
                  Vyloučení -2 min.: 6:4
                  Počet diváků: 82
Ohlas trenéra Petra Holejšovského: ,,V zápase jsme předvedli velmi dobrý výkon. Od první do poslední minuty jsme hráli tak, jak bychom si představovali hrát v každém utkání. Hra byla plná skvělého pohybu a kombinačně jsme domácí jasně přehrávali. Střelecky se nám zápas také konečně vydařil a věřím, že po dnešním utkání si většina hráčů potvrdila, že góly dávat umějí a že si střeleckou pohodu přenesou do dalších důležitých zápasů."

HC Baník Sokolov 8:1 HC Stadion Cheb
Sestava: Schmid, (Král) - Pašek, Příplata, Hynek, Krejbich, Mlejnek, Halberštát - Král, Galla, Šuma, Teuchert, Křemen, Babička, Sobotka, Petrák, Zich, Kožík, Vimr, Skuhravý
Góly a asistence:
  • 01:31 Babička (Teuchert, Křemen)
  • 04:04 Křemen (Babička, Teuchert)
  • 07:15 Teuchert (Hynek)
  • 19:13 Křemen (Teuchert, Babička)
  • 29:28 Král (Pašek)
  • 31:10 Sobotka (Kozák)
  • 37:34 Teuchert
  • 37:41 Sobotka A. (Petrák)
  • 40:18 Král (Galla, Příplata)
Statistiky: Rozhodčí: Jan Kadeřábek - Roman Špaček, Samuel Ondrejka
                  Tresty: 1:0
                  Vyloučení -2 min.: 1:0
                  Počet diváků: 39
Ohlas trenéra Petra Holejšovského: ,,Vstup do utkání a celou první třetinu jsme odehráli ve stejném tempu, jako zápas v Ostrově. Bohužel, utkání mělo z naší strany sestupnou tendenci. Hostující tým se dostával stále častěji do brankových příležitostí a jen díky nepřesnosti v jejich zakončení a výborných zákrocích Pepy Schmida v brance, se zápas nestal nervákem do poslední minuty. Naše hra postupně postrádala rychlost, a především kombinaci. To, co nás zdobilo minulý zápas se úplně vytratilo. Je to pro nás varování, nyní už nás čekají pouze silní soupeři a s takovou hrou nemáme šanci uspět. Spokojenost panuje pouze s dnešním výsledkem, s předvedenou hrou od druhé třetiny nikoliv."