21.2. 2024 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Junioři začali v nadstavbě vítězně. Deváťáci zase vyhráli. Dorost schytal dvě porážky a kategorie U12 prohrála po debaklu

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HC LETCI LETŇANY 4:3 SN (0:0, 0:2, 3:1)

Góly a asistence: Křemen, Babička (Kvasňovský), Rybár (Sobotka A., Křemen), Král

Sestava: Král D. (Kříž) - Bachar, Halberštát Jan, Mlejnek, Pašek, Příplata, Holejšovský, Hynek - Kvasňovský, Petrák, Sobotka A., Král, Vimr, Křemen, Zich, Teuchert, Babička, Šuma, Skuhravý, Rybár

Petr Holejšovský: Vstup se nám do prvního utkání nadstavby vyvedl, měli jsme dobrý pohyb, vytvořili jsme si šance, ale opět jsme selhali v koncovce. Postupem času se hra vyrovnala, a i hosté měli příležitosti, které hrozily brankou. Hned ve 21. minutě zápasu jsme trestuhodně prohráli buly v našem pásmu a hostující tým se dostal do vedení. Poté následoval koncert našich neproměněných šancí, kdy jsme několikrát jeli sami na branku. Bohužel opět bez efektu a co víc, v 37. minutě jsme opět po naší hrubé chybě inkasovali gól a rázem to bylo o dvě branky. Do třetí třetiny jsme vstoupili s pozměněnou sestavou a snahou o otočení výsledku v náš prospěch. Naše plány narušila 47. minuta, ve které jsme opět po hrubé chybě inkasovali a naše naděje na vítězství byly hodně nízko. Ovšem, za posledních 12. minut zápasu si kluci vítězství zasloužili. Nejprve v 51. minutě se štěstím, ovšem nádherně z úhlu zavěsil Ondřej Křemen a hned za čtyři minuty na rozdíl jedné branky korigoval Josef Babička. V poslední minutě při hře bez brankáře srovnal Josef Rybár a definitivní obrat v náš prospěch, vystřelil v poslední sérii samostatných nájezdů Tomáš Král. Samostatné nájezdy následovaly ihned po skončení řádné hrací doby. Náš výkon v zápase byl velmi dobrý a za závěr utkání si kluci vítězství zasloužili. Musíme se do dalších těžkých zápasů vyvarovat zbytečných hrubých chyb a proměňovat vyložené šance.

FOTO ZDE

HC BANÍK SOKOLOV – HC TYGŘI KLÁŠTEREC N. OHŘÍ 7:1 (4:0, 1:1, 2:0)

Góly a asistence: Král (Šuma, Rybár), Rybár (Král), Rybár (Král), Rybár (Šuma, Holejšovský), Král (Rybár, Šuma), Skuhravý (Babička, Holejšovský), Král (Rybár, Holejšovský)

Sestava: Král D. (Kříž) - Bachar, Mlejnek, Pašek, Příplata, Holejšovský, Hynek - Kvasňovský, Ondráš, Petrák, Sobotka A., Král, Vimr, Křemen, Zich, Teuchert, Babička, Šuma, Skuhravý, Rybár

Petr Holejšovský: Druhý zápas nadstavby jsme začali proti našemu neoblíbenému soupeři výborně. Celá první třetina se hrála prakticky pouze na polovině soupeře a průběžné skóre 4:0 mohlo být ještě vyšší. Ve druhé třetině jsme střídali dobré fáze s těmi horšími a chybou v útočné pásmu jsme soupeři nabídli brejkovou situaci, kterou Klášterec využil a snížil na 4:1. Do konce druhé třetiny jsme po pohledné akci dokázali vsítit pátý gól a upravit tak skóre po dvou třetinách na 5:1. Ve třetí třetině jsme výsledek ještě upravili na konečných 7:1 a dali zapomenout na tři nepovedené zápasy s tímto soupeřem v základní části. V zápase se výrazněji prosadili Josef Rybár a Tomáš Král, kteří dali shodně po třech gólech a celá formace se prezentovala výborným výkonem. Jsme rádi za vítězství v obou utkáních, protože jakákoliv zaváhání, zejména v domácím prostředí, by znamenala velké komplikace směrem k našemu předsezónnímu cíli.

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV – HC KOBRA PRAHA 1:4

Góly a asistence: Skála (Balek)

Sestava: Novák (Čurlin) - Bečka, Moulis, Hudský, Hynek, Hranáč - Hanek, Sztolarik, Vykoupil, Skála, Kratejl, Dulovec, Mičík, Milička, Balek, Roštejnský

FOTO ZDE

PIRÁTI CHOMUTOV – HC BANÍK SOKOLOV 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

Petr Neč:¨Kvalita i síla byly v obou případech na straně soupeřů. Kobra byla pro nás hratelnějším soupeřem, ovšem v rozhodujících okamžicích nám chybí rozdíloví hráči. Ty naši soupeři v drtivé většině mají. Utkání proti Chomutovu plně vystihuje konečný výsledek.

U15

HC BANÍK SOKOLOV - MOSTEČTÍ LVI 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Góly a asistence: Kukla (Iuzeev, Beran), Lexa (Iuzeev), Rybár (Balbyshkin), Lucovič (Iuzeev)

Sestava: Mitev (Hengerič) – Iuzeev, Švejda, Péc, Haak, Resanzew, Gregor – Hirth, Kursa, Lexa, Lucovič, Bubenščikov, Kukla, Hrůza, Beran, Balbyshkin, Rybár

Marek Brzobohatý: K dnešnímu nedělnímu utkání přijížděli do Sokolova soupeř z Mostu. V úvodu zápasu byl aktivnější soupeř, který přijel do Sokolova nažhaven zvítězit. Během první třetiny se kluci dostali do tempa a začali přebírat aktivitu a z toho pramenili šance, které postupně využili v každé třetině. Tím si zaslouženě odnáší vítězství sokolovský borci z těžkého utkání, které mělo vysoké parametry na utkání devátých tříd. Závěrem byl kolektiv deváté třídy pochválen trenéry za kvalitní výkon a takticky zvládnutou třetí třetinu.

U12

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION LITOMĚŘICE 4:16 (0:7, 3:4, 1:5)

Góly a asistence: Katriňák (Červenka), Krása (Katriňák), Gregor (Dvořák), Dvořák

Sestava: Werner (Fojtík) — Kurča, Krása, Martin, Katriňák, Červenka — Hendrych, Teplý, Dvořák, Bakura, Berka, Muráň, Gregor, Karas

Zuzana Klejna Radostová: Absolutně jsme zaslali vstup do utkání a první třetinu prohráli 7:0. Nebruslili jsme a dali soupeři mnoho prostoru pro skórování. Ve druhé třetině jsme začali bruslit a plnit úkoly a třetina vyšla na góly 4:3 pro soupeře. Třetí třetina byla podobná té druhé, ale soupeři se zase o něco více dařilo v koncovce.

U11

HC STADION CHEB - HC BANÍK SOKOLOV 8:6 (2:3, 2:1, 4:2)

Góly a asistence: Jakubka, Jakubka (Petrák), Jakubka (Jurčík), Jurčík (Mrkvanová), Radaušer (Maurer), Maurer (Mrkvanová)

Sestava: Dočkal (Benešovský) - Maurer, Mrkvanová, Jakubka, Jurčík, Petrák, Goga, Drenka, Zachar, Radaušer, Matějka

Petr Nekvinda: První dvě třetiny zápasu se hrál vyrovnaný zápas. Jako již mnohokrát se nám ale nedařilo v zakončení. Bohužel jsme k tomu udělali několik hrubých individuálních chyb v obraně a soupeř je potrestal. Někteří hráči si však musí uvědomit, že s takovým „nasazením“ nemůže tým myslet na úspěch.