27.2. 2024 | Mládež | Šimon Mlejnek
První místo v nadstavbě se juniorům vzdálilo

Po zodpovědně odehrané třetí třetině z Mostu junioři přivezli tři body. Hvězda Praha se na čele nadstavbové tabulky vzdálila po nezdařilé domácí přestřelce s Litoměřicemi.

Mostečtí Lvi 2:5 HC Baník Sokolov
Sestava: Král D., (Kříž) - Pašek, Teuchert, Příplata, Hynek, Bachar, Postl, Mlejnek - Galla, Sobotka, Zich, Křemen, Šuma, Rybár, Ondráš, Petrák, Vimr, Skuhravý
                  Počet diváků: 58
Ohlas trenéra Petra Nekvindy k utkání: ,,Junioři odehráli v pátek dobré utkání v Mostě. Na začátku druhé třetiny jsme vedli už 0:3, ale opět jsme soupeře nechali nadechnou a stav byl 2:3. Náštěstí zlepšenou hrou a využitou přesilovou hrou jsme utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili 2:5."

HC Baník Sokolov 5:9 HC Stadion Litoměřice
Sestava: Král D., (Kříž) - Pašek, Teuchert, Příplata, Hynek, Bachar, Holejšovský, Mlejnek - Galla, Sobotka, Zich, Křemen, Šuma, Rybár, Ondráš, Petrák, Vimr, Skuhravý, Král T., Kvasňovský
                 Počet diváků: 36
Ohlas trenéra Petra Nekvindy k utkání: ,,Do zápasu jsme vstoupili vlažně a obdrželi první gól, ale zlepšenou hrou otočili stav na 3:1. Bohužel jsme udělali pár chyb a bylo vyrovnáno. A to se ještě jednou opakovalo. Naše vedení 5:3 jsme ztratili a do kabin po druhé třetině se šlo za stavu 5:5.

Zkusili jsme hrát na tři pětky, ale nevytvořili si potřebný tlak a už jen inkasovali. Zápas byl plný chyb a nevyužitých šancí a při soupeři stálo velké štěstí v koncovce."