20.5. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Trenéři Baníku nabízí dětem pestré zážitky i mimo zimní stadion

Nejen bruslení, běhání a střelba patří k hokejovému životu mladých hráčů Baníku Sokolov. Nejmladší kategorie tráví společně čas i mimo zimní stadion a to na nejrůznějších teambuildingových akcích a výletech. Podle trenéra sokolovských přípravkových kategorií Pavla Hubáčka je pobyt dětí mimo kluziště pro všechny příjemným zpestřením tréninkového programu.

„Momentálně se nacházíme ve fázi suché letní přípravy, která je pro všechny hokejisty náročným a v mnohých případech i ne příliš oblíbeným obdobím. I proto se snažíme vymýšlet pro děti aktivity, které je jednak týmově stmelí a také vnesou do přípravného období pestrost,“ říká trenér přípravkových kategorií.

V uplynulých dnech tak děti vyrazily na Plzeňsko, kde v Plasích navštívily zoologickou zahradu a společně v Plzni shlédly předpremiéru snímku Garfield ve filmu.

„V zoologické zahradě nás vedle prohlídky zvířat čekal i turnaj v minigolfu, který mnozí zvládli s velmi dobrými výsledky. Následně jsme přejížděli do plzeňského kina, kde na nás čekal kouzelník, tombola a promítání zmíněného filmu,“ doplnil Pavel Hubáček s tím, že nyní už opět hráče čeká příprava na nadcházející hokejovou sezonu.