5.6. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Sedmáci Baníku prožili víkend v Engadinu

Tři dny strávili hokejisté sedmé třídy Baníku Sokolov na Božím Daru, kde je čekalo týmové soustředění. K dispozici měli zázemí pensionu Engadin, který v loňském roce hostil i hráče sokolovského áčka.

„Soustředění začínalo v pátek tréninkem na hřišti za penzionem a končilo nedělním odpolednem. V sobotu a v neděli byly vždy dopolední tréninky na sjezdovce, kde kluci posouvali své morální hranice a někteří si zcela jistě takzvaně hrábli na dno svých sil,“ říká trenér sedmáků Marek Brzobohatý.

Odpolední tréninky probíhaly na hřišti u penzionu formou her a lehčích cvičení. V době volna kluci hráli hry a užívali volnost v okolí penzionu.

„Soustředění sedmáků proběhlo bez sebemenších problémů a moc děkujeme majitelům penzionu Engadin za možnost uspořádat tuto akci v jejich prostorách,“ dodal trenér sedmáků.