Výtisk, Böhm, Marcel, Němec, Hampl, Kovář, Šindelek

Procházka, Kracík, Guman, Válek, Jícha, Kuťák, Zabloudil, Vitouch, Jiruš, Cikhart, Pártl, Slavíček

Martin Štrba, Vojtěch Šik, David Fečo

PŘÍPRAVA: Baník prohrál s Litoměřicemi i podruhé

Po domácí prohře 2:5 baníkovci prohráli i druhý vzájemný zápas. Tentokrát to bylo v Kalich aréně, kde podlehli Litoměřicím 4:2.
Hned ve 2. minutě utkání dostal dvouminutový trest za nedovolené bránění Ondřej Jurčík a Stadion měl v přesilovce několik šancí. Nejprve to byla střela Gumana po individuální akci a pak pokus Marcela od modré, ale s oběma šancemi si Cichoň poradil. Na začátku 10. minuty mohl skóre otevřít Michal Vitouch, který se ocitl sám mezi kruhy a pohotově vystřelil, jenže Cichoň opět předvedl skvělý zákrok.  Baníkovcům se v úvodním dějství moc nedařilo v útočném pásmu, ale přesto to byli oni, kteří šli do vedení. V čase 17:43 našel na levém kruhu Vracovský Lukáše Stehlíka a ten přesnol střelou pod víko poslal sokolovské do vedení 0:1.

V úvodu druhé třetiny střílel nebezpečně golfem z úhlu Kuťák, který trefil připraveného brankaře Baníku. Dlouho se pak hrálo bez větších šancí, protože oba týmy dobře bránily. Ve 30. minutě dostal Stadion možnost přesilové hry, kterou v čase 29:35 využil po přihrávce na levý kruh od Kracíka pohotovou střelou Ondřej Procházka - 1:1. Hra se pak hodně rozkouskovala množstvím vyloučeních a jedno z nich opět skončilo brankou. Pouhé dvě vteřiny stačily Procházkovi k tomu, aby se v čase 35:19 trefil z téměř totožné pozice a poslal domácí do vedení 2:1.

Procházka byl po třiadvaceti vteřinách posledního dějství blízko hattricku, jenže tentokrát ho Cichoň dokázal vychytat, stejně jako Vitoucha o minutu později. Ve 45. minutě byl blízko vyrovnání Tomáš Rohan, který dostal nahrávku před Krále, udělal forhendovou kličku, ale jeho zakončení pod horní tyč dokázal Král vychytat.  Ve 49. minutě se snažil najít mezírku mezi Královými betony Petr Ton, jenže domácí brankař je včas srazil k sobě. V 51. minutě to byli ale litoměřičtí, kteří si v čase 51:50 vytvořili díky Jirušovi dvoubrankový náskok - 3:1. Zápas ještě zdramatizoval navrátilec do sestavy Jan Pohl, který přesnou střelou od levého mantinelu v čase 57:57 snížil na 3:2. Definitivní tečku udělal v čase 58:21 střelou do prázdné branky Kracík a upravil na končených 4:2.

Ohlasy k utkání:
Tomáš Rohan: Mrzí nás, že nám odveta nevyšla a prohráli jsme s Litoměřicemi i podruhé. V utkání jsme vedli, ale pak se ukázala velká síla Litoměřic v přesilových hrách, které rozhodly zápas. Do začátku Chance ligy zbývá 14 dní, takže máme ještě nějaký čas na zlepšení naší hry.