Zdráhal "A", Stránský, Abdul, Hlava, Sukeľ, Straka "C", Vopat, Gut, Chalupa, Fronk, Helt, Zygmunt.

Vladimír Růžička, Karel Mlejnek

Martin Štrba, Vojtěch Šik, David Fečo

PŘÍPRAVA: Baník v generálce prohrál 3:0

V prvním vzájemném přípravném zápase doma baníkovci prohráli s Litvínovem 0:3 a stejným výsledkem pro Vervu skončila i odveta na stadionu Ivana Hlinky.
Baník chtěl do posledního přípravného zápasu nasadit nejsilnější sestavu, ale bohužel počítal spíš ztráty.  Baníkovci vyrazili do Litvínova jen s 8 útočníky a aby dali do kupy tři útoky, dopředu se musel posunout Adam Rulík.
Diváci na stadionu Ivana Hlinky viděli v každé třetině jednu branku. Po vlažnějším začátku, kdy skoro do poloviny první třetiny nebyla k vidění žádná šance ani souvislejší tlak. Litvínovští dostali na konci první třetiny možnost  početní výhody, kterou v čase 19:50 využil Jindřich Abdul - 1:0. Ve druhé třetině se v čase 36:59 prosadil Patrik Zdráhal a vytvořil tak pro domácí Vervu dvoubrankový náskok před třetím dějstvím. Poslední gól v zápase byl k vidění v čase 45:53, kdy překonal Michajlova bývalý baníkovec Michal Gut - 3:0. Sokolovští podruhé během přípravy nenašli recept na Šimona Zajíčka, který tak dokázal v obou zápasech udržet čisté konto.

Ohlasy po utkání:
Martin Štrba: Samozřejmě nás prohra mrzí, ale vzhledem ke složení kádru, kdy nás limitovala zranění a nemoci, tak kluci odehráli dobrý zápas. Teď bude priorita, aby se všichni dali zdravotně do pořádku a byli připraveni na první mistrovské utkání.