Všetečka, Růžička, Strnad, Havrda, Kern, Houška, Závora, Poletín, Simon, Pšenička, Petrov

Jiří Veber, Pavel Kolařík, Roman Málek

Martin Štrba, Vojtěch Šik, David Fečo

CHANCE LIGA: Baník vyválčil v Edenu bod

Baníkovci prohrávali před poslední dvacetiminutovkou 3:1, ale Martin Osmík dokázal dvěma brankami poslat zápas do prodloužení. To rozhodl Klikorka a Sokolov si tak z Edenu odvezl první bod v sezoně.

Na konci 2. minuty byl vyloučený domácí obránce Kern za hru vysokou holí a Baník dokázal početní výhodu využít. V čase 2:42 si sjel k tyčce na přihrávku Safina Daniel Kružík a už pro něj nebyl problém dostat puk do branky – 0:1. Slavie dokázala rychle odpovědět, protože po střele Strnada se dostal k odraženému puku v čase 3:20 Všetečka a rychle srovnal na 1:1. V 7. minutě dostala možnost početní výhody také Slavia a několikrát zahrozila. Nejprve to byl Houška, který tečoval Szathmáryho střelu a pak to zkoušel prudkou střelou Žovinec, kterou našel Michajlov mezi svými betony. V 10. minutě si sjel mezi kruhy osamocený Pohl, ale v dobré pozici ho dokázal Málek vychytat. V 18. minutě chyboval Weinhold, kterému puk sebral Simon, ale Weinhold svou chybu napravil, když střelu slávistického hráče dokázal zblokovat.

Slávisté v úvodu druhé třetiny dohrávali přesilovku, ale obrana Baníku je k ničemu nepustila. Ve 25. se k nebezpečné střele odhodlal Hauser, ale jeho pokus dokázal Málek vyrazit do rohu. Ve 28. minutě zůstal po souboji s Balážem ležet na ledě Klikorka, za což vyfasoval sokolovský obránce dvouminutový trest za zásah do oblasti hlavy. Hned v úvodu to dvakrát zkoušel Szathmáry, jenže Michajlov s jeho pokusy neměl problém. Ve 34. minutě hned po buly vystřelil Barák, Michajlov jeho střelu neudržel a Havrda ho dorazil do branky – 2:1. Už to vypadalo, že slávisté půjdou do poslední třetiny s jednogólovým náskokem, ale v čase 39:45 zakončil přesně přečíslení dva na jednoho Závora – 3:1

Ve 44. minutě byl blízko ke snížení Rohan, který se hned po buly dostal až před Málka, ale svojí střelu namířil do jeho betonu. Ve 48. minutě mohl přidat klid na slávistické hokejky opět Havrda, ale Michajlov Baník udržel ve hře. Kontaktní gól baníkovců přišel v opět v přesilové hře, když se v čase 54:37 prosadil po přihrávce Safina Martin Osmík - 3:2. Baník se po gólu hnal za vyrovnáním, které přišlo v čase 58:08. Hauser zpoza brány našel Martina Osmíka, který svým druhým gólem v zápase poslal zápas do prodloužení - 3:3.

V 63. mohl zápas rozhodnout domácí Houška, ale po pěkné individuální šanci namířil svou střelu těsně vedle. Rozhodnutí přišlo v čase 63:45 po přečíslení dva na jednoho, kdy Kern našel Klikorku a ten rozhodl o druhém bodu pro domácí - 4:3.

Ohlasy po utkání:
Martin Osmík:
„Vstoupili jsme dobře do zápasu, využili jsme přesilovku, ale bohužel vzápětí po našem špatném střídání Slavie vyrovnala. Po tomto gólu jsme se odchýlili od naší hry. Neměli jsme tam vůbec ty detaily, které dělají zápas. Přeskakoval nám puk, měli jsme malý pohyb... Naštěstí jsme se vrátili do zápasu. Jen škoda, že jsme ten druhý bod neurvali my! Samozřejmě jsme ale rádi i za bod…“