Jebavý "A", Hampl, Š. Němec, Výtisk "C", Holý "A", J. Šedivý

Procházka, Kuťák, Senčák, J. Koláček, Válek, Guman, Ton, P. Svoboda, Slavíček, M. Vitouch, Cikhart, Černohorský

Miroslav Přerost

CHANCE LIGA: Důležité tři body pro Baník!

Baník třikrát prohrával, ale pokaždé se na Litoměřice dokázal dotáhnout. Vítězný gól vstřelil na konci zápasu Ondřej Baláž a baníkovci si připsali důležitou výhru.

Ve 2. minutě poprvé prověřil Michajlova Guman, který se prezentoval tvrdou střelou od levého mantinelu. Ve 3. minutě hráli baníkovci přesilovou hru, Jiskra našel na levém kruhu úplně volného Hausera, ale ten ve velké šanci přestřelil. Skóre se poprvé měnilo v čase 9:10, když se při signalizované výhodě přesně trefil k tyči Ondřej Procházka – 0:1. Baník dokázal rychle zareagovat, protože Kverka zachytil špatnou rozehrávku, puk se mu odrazil na hokejku a střelou na bližší tyč v čase 11:33 vyrovnal na 1:1. V 18. minutě měl ve svém brankovišti plno práce Michajlov, protože nahození od mantinelu srazil do branky Novák, ale domácí brankař na poslední chvíli stačil zareagovat a pokrýt i následnou dorážku.

Kališníci se dostali na začátku druhé třetiny znovu do vedení, protože přesilovou hru využil přesnou střelou Ondřej Procházku – 1:2. Ve 24. minutě měl vyrovnání na hokejce Kofroň, ale střelou z blízka trefil jen beton hostujícího brankaře. Domácí se podařilo znovu vyrovnat v čase 26:29, když přesilovkovou kombinaci po ose Hauser, Jiskra zakončil Kverka – 2:2. Litoměřice dokázaly jít do vedení i potřetí, když se v čase 31:24 prosadil střelou mezi betony Cikhart – 2:3. Baníku se podařilo vyrovnat v čase 35:41, když svojí střelu ukryl za obránce Hauser a bylo to 3:3. V posledních vteřinách ještě mohl baníkovce poslat do vedení Kofroň, jenže opět trefil jen Sklíbův beton.

Baník začal třetí třetinu v početní výhodě, ve které měl velký tlak, který využil v čase 41:23 střelou od modré Martin Rohan – 4:3. Ve 47. minutě mohl vyrovnat obránce Němec, ale jeho bekhendová střela z blízka skončila na výstroji Michajlova. Hostům se podařilo vyrovnat v čase 51:20, když se před brankou objevil volný Slavíček, který našel mezírku ve výstroji Michajlova – 4:4. Domácí vyrazili v 57. minutě do rychlého brejku, Zadražil zavezl puk do pásma, posunul ho na Hausera, ten našel Baláže, jehož střela propadla Sklíbovi mezi betony – 5:4. Kališníci hráli skoro dvě a půl minuty před konce bez brankaře, vytvořili si několik šancí, které Michajlov dokázal vychytat a navíc ještě Baník přidal gólovou pojistku v čase 59:57 po trefě Helta – 6:4.