Teper, Jaroměřský, Sova, Zeleňák, J. Adámek, Žůrek, Homola

Vrdlovec, Dostálek, Haas, Lyszczarczyk, Doktor, Matěj, Bednář, Hotěk, Macháček, Geidl, Klimša, Ramik

Martin Janeček, Jozef Daňo

CHANCE LIGA: Důležité vítězství s Frýdkem!

Po vyrovnané první třetině se ve druhém dějství prosadil František Lukeš a Stanislav Vrhel a domácí vedli před třetí třetinou 2:0. Frýdek už jen dokázal snížit brankou v posledních vteřinách na 2:1.

Ve 4. minutě Kverka protečoval puk do jízdy Osmíka, který se dostal k zakončení z pravého kruhu, ale Mokry puk vyrazil vysoko nad branku. V 7. minutě hráli frýdečtí přesilovou hru, ve které se skoro na minutu půl usadili v útočném pásmu, ale nedokázali si vytvořit žádnou větší šanci. V 10. minutě se nepovedla rozehrávka po mantinelu Lukešovi, Dostálek se rychle vytočil před branku, kde našel připraveného Cichoně. O tři minuty později dostal v přečíslení pěknou přihrávku Teper, jenže trefil jen přesouvajícího se brankaře domácích. V 18. minutě našel Švec Kyselu, který si kotouč narovnal na střelu, která skončila v lapačce Mokreho.

Při početní výhodě ve 26. minutě našel střílenou přihrávkou čepel Klimšovi hole Teper, jenže Cichoň puk dokázal vytěsnit pravým betonem. Ve 32. minutě minutě dostal pěknou přihrávky mezi kruhy Vrdlovec, který vystřelil na přední tyč, ale o kousek minul branku. Skóre se poprvé měnilo při hře čtyři na čtyři, když v čase 32:28 narýsoval krásnou přihrávku Martin Rohan, kterou do branky uklidil František Lukeš – 1:0. O chvíli později dostali baníkovci poprvé možnost přesilové hry, kterou využili hned po čtrnácti vteřinách, když Kverka našel na brankovišti Vrhela, ten se rychle otočil směrem k brance a v čase 35:14 zvýšil na 2:0. Ve 37. minutě mohl Baník přidat další branku, ale Berka v dobré šanci trefil připravenou lapačku brankaře hostí.

Hned na začátku třetí třetiny se puk odrazil mezi kruhy přímo na hokejku Kverky, ale ten prudkou střelou branku minul. O minutu později v oslabení zahrozil Doktor, jenže Cichoň ukryl jeho střelu do lapačky. V 51. minutě musel další složitou situaci řešit ve svém brankovišti Cichoň, ale i tentokrát byl úspěšný. Hosté to zkoušeli v poslední dvouminutovce bez brankaře, ale trefili se až v čase 59:38, když se tvrdou střelou prosadil Doktor – 2:1. Zbylých 22 vteřin už si baníkovci pohlídali a získali tři důležité body.