Malák, Valenta, Bartko, Poledna, Pěnčík, Staněk, Hamšík

Illéš, Vlach, Jiránek, Veselý, Ostřížek, V. Burian, Jansa, Hašek, Slanina, Maruna, Venkrbec, Jandus

Aleš Totter

Martin Štrba, Petr Holejšovský, David Fečo

CHANCE LIGA: Z dobře rozehraného zápasu v Prostějově se baníkovci vrací bez bodů.

Baník v Prostějově ztratil dobře rozehraný zápas,kdy do 54. minuty vedl 0:1, jenže Jestřábi dokázali brankami Ostřížka a Illéše zápas otočit.

Ve 3. minutě měl šanci otevření skóre Stanislav Vrhel, který zůstal chvilku sám před brankovištěm, ale puk do branky dostat nedokázal. Csamangó na začátku 5. minuty dobrým forčekinkem donutil obránce k chybě. Puk získal Martin Osmík, který přesnou střelou na bližší tyč poslal Baník v čase 4:09 do vedení 0:1. V 7. minutě předvedl pěknou akci Slanina, který využil své rychlosti a natlačil se až do zakončení, které ale zlikvidoval Michajlov. Zbytek první třetiny se sice nesl v bojovnosti obou týmu, ale moc hokejové krásy k vidění nebylo a baníkovci tak vyhráli první třetinu 0:1.

Ve 23. minutě začal útočnou akci Jandus, který poslal střílenou přihrávku do prostoru před brankou, kde ho trefil jeden domácích hráčů, jenže puk proletěl těsně vedle tyčky. Následovala přesilová hra Prostějova, kterou dokázali sokolovští ubránit. Další přesilová hra domácích byla k vidění v polovině zápasu, ale opět z toho nebylo žádné velké ohrožení pro Martina Michajlova. Ve 35. minutě měl obrovskou šanci navýšit náskok Baníku Csamangó, ale po přihrávce Kverky trefil jen přesouvajícího se Pavelku.

Hned po deseti vteřinách se dostal do úniku Jaromír Kverka, jenže svojí dobrou příležitost nedokázal proměnit v gól. Prostějovští poté zvýšili své útočné snahy a Michajlov se brance nenudil, protože musel pochytat několik střeleckých pokusů. V 50. minutě se dostal do bekhendového zakončení v nebezpečném prostoru Ostřížek, jenže opět narazil na dobře chytajícího Michajlova. Kouzlo sokolovského brankaře odčaroval až v čase 53:25 Ostřížek, pro kterého připravil gól na zlatém podnose Jan Bartko – 1:0. Jestřábům se podařilo zápas otočit v čase 57:25, když se při závaru před brankou Baníku zorientoval Jakub Illéš a dal na konečných 2:1.