Zbořil, Kachyňa, Suhrada, Talafa, Husa, Riedl

Ondráček, Hejcman, Kubiš, Illéš, Honejsek, Mrázek, Pospíšil, R. Sedláček, Z. Sedlák, Zabloudil, Gago Köhler

Miloš Říha

CHANCE LIGA: Baník se Zlínem získal dva body

Baník ztratil ve třetí třetině dvoubrankový náskok, protože se dvakrát dokázal prosadit Mrázek, který poslal zápas až do samostatných nájezdů, které rozhodl Vojtěch Kysela.

Baníku vyšel skvěle vstup do utkání, protože ve 36 vteřině Tomek nahazoval puk od modré čáry a Stanislav Vrhel ho šikovně tečoval za záda Hufa – 1:0. O pár vteřin později mohlo být vyrovnáno, protože puk propadl Michajlovovi mezi betony do brankoviště, kde byl chvíli úplně volný, ale domácí obrana ho dostala včas do bezpečí. Zlínu se podařilo vyrovnat v přesilové hře, když v čase 4:55 ukryl svoje nahození Ondřej Kachyňa a to nakonec skončilo až v brance – 1:1. V 10. minutě vletěl po pravé straně do útočného pásma Csamangó, jehož střelu těsně nad ledem ke vzdálenější tyči Huf vytáhl betonem. V 18. minutě se zlínští usadili v útočném pásmu a Martin Michajlov měl plné ruce práce, aby udržel puk před brankovou čárou.

Ve 24. minutě se pokusil prosadit baseballovým zakončením prosadit Honejsek, ale jeho pokus skončil jen na boční síti. O tři minuty později měli baníkovci možnost početní výhody, která jim ale vůbec nevyšla a Hufa neohrozili. V čase 31:08 šel Baník podruhé do vedení, protože Kverka předložil puk Vrhelovi, ten si ho srovnal a přesnou střelou k tyči dal svůj druhý gól v zápase – 2:1. O 26 vteřin později poslal puk Zadražil na Csamanga, který zůstal zapomenutý za zlínskou obranou a svůj únik proměnil střelou mezi betony – 3:1. V 37. minutě ozdobila zápas bitka, mezi Osmíkem a Kubišem, kteří po ní dostali dvouminutové tresty za hrubost.

Zlín zahajoval třetí třetinu přesilovou, ve které si dokázal vytvořit několik šancí, které pochytal za přispění obránců Martin Michajlov. Ve 45. minuty se dokázal dostat z prostoru za brankou Csamangó až do zakončení, ale Huf si spodek branky pohlídal. Zlínu se podařilo snížit v čase 49:35, když Zbořil poslal puk před branku, kde ho za bezmocného Michajlova poslal Mrázek – 3:2. Zlínu byla v závěru zápasu nabídnuta přesilová hra, kterou dokázali Berani využít. V čase 57:37 poslal puk do brankoviště Honejsek a Mrázek stál ve správný čas na správném místě a přidal druhý gól v zápase – 3:3. Rozhodnutí měl na hokejce o minutu později Švec, ale ve slibné pozici střílel vedle.

Na začátku prodloužení byli k vidění šance Pohla a Mrázka, ale obou případech se vyznamenali brankaři. Baník dostal poté možnost přesilové hry, kterou ještě vylepšil odvoláním Michajlova, ale ani to k brance nevedlo a zápas dospěl do nájezdů, při kterých o bodů navíc pro Baník rozhodl Kysela - 4:3.