Schmid, Schmidt, Gajovsky, Pohl, Schembri, Girduckis, Ontl, Diviš, Heger, Grimm, Flade, Schwamberger

Maximilian Kaltenhauser

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

PŘÍPRAVA: Regensburg v prodloužení porazil Baník

Baníkovci vedli v Regensburgu už 0:3, ale svůj náskok prohospodařili a nakonec se z vítězství 5:4 po prodloužení radovali domácí.

Baníkovci vstoupili do utkání v Regensburgu velice dobře, protože se už ve 3. minutě dostali do vedení, když přihrávku Šlachty dokázal přetavit v úvodní branku Vojtěch Kysela– 0:1. Sokolovští nakonec první třetinu vyhráli o dvě branky, protože v jejím závěru dostali možnost početní výhody, kterou po kombinaci s Kofroněm využil v čase 17:49 Jan Bernovský, pro kterého to byla zároveň první branka za Baník – 0:2

Sokolovští si dokázali vypracovat už tříbrankový náskok, když se v 6. minutě prosadil obránce František Klejna– 0:3. S domácími už to nevypadalo vůbec dobře, ale zbraně nesložili. V čase 9:04 dokázal na 1:3 snížit Girduckis. O minutu později se za Regensburg po přihrávkách Pohla a Schimdta prosadil Schembri a bylo to jen o jeden gól 2:3. Povedenou druhou třetinu zakončil v přesilové hře obránce Weber, který srovnal na 3:3.

Ve třetím dějství se baníkovci znovu dostali do vedení, když se v čase 47:10 prosadila další karlovarská posila David Kofroň – 3:4. Domácím ale pomohla další přesilová hra, kterou v čase 49:50 využil Marvin Schmid a opět srovnal skóre – 4:4.

Prodloužení skončilo hned po osmnácti vteřinách, když se trefil domácí Hammond, který vystřelil Regensburgu výhru 5:4.