D. Kolář, Bilčík, Kočí, Dundáček, Ozols, Kachyňa

Cachnín, Pořízek, Čachotský, Šik, Menšík, T. Havránek, V. Brož, Štefančík, Jelínek, Handl, Rauš, Chvátal

Viktor Ujčík, Karel Nekvasil

CHANCE LIGA: Sokolov prohrál s Duklou 1:3

Baník od začátku tahal za kratší konec a dostal se až do situace, kdy prohrával o tři branky. Z hole Mikysky sice ještě přišla kontaktní branka, ale další už baníkovci přidat nedokázali a prohráli 1.3.

První střelecký pokus si připsal bývalý baníkovec Otakar Šik, který se protáhl po levé straně a vyzkoušel pozornost Martina Michajlova. Adam Beran v druhé brance čekal na první práci až do 7. minuty, kdy vyrazil nahození Kružíku a následně ukryl ve své lapačce střelu Rulíka. Dukla se dostala do vedení v čase 9:56, když krásnou přihrávkou před prázdnou branku našel Šik Menšíka – 0:1. Hra se po většinu času odehrávala ve středním pásmu a ani jeden z týmu si nebyl schopen vytvořit souvislejší tlak. V 18. minutě dostal puk k pravému kruhu Kružík, ale jeho střelu na vzdálenější tyč Beran vyrazil ramenem. V 19. minutě měl dvakrát na hokejce vyrovnání Kofroň, první střelu zlikvidoval Beran a do druhého pokusu, který mířil do prázdné branky, vložil jeden z jihlavských obránců hůl. V poslední minutě se dostal do samostatného úniku Osmík, ale Beran byl znovu úspěšný.

Ve 22. minutě se po buly ocitl před brankou sám Csamango, ale při pokusu o zakončení mu kotouč přeskočil hokejku. V čase 33:20 zavezl puk do útočného pásma Čachotský a přesnou přihrávkou našel z druhé vlny najíždějícího Dundáčka, který poslal puk přesně pod lapačku Michajlova – 0:2. O chvíli později hrála Dukla přesilovku, při které zamkla Baník před jeho brankovištěm, a Michajlov se musel hodně otáčet, aby náskok nezvýšila. Ve 29. minutě se za obranu domácích dostal Menšík, který zkoušel blafák mezi betony, ale neuspěl. V čase 33:34 využila Dukla přesilovku, když přesně zamířil střelou zápěstím od modré čáry Kočí a vyhnal Michajlova z branky – 0:3. Baník do přestávky dokázal snížit, když se v čase 39:18 prosadil střelou zápěstím Dalimil Mikyska – 1:3.

Po dvou minutách měl velkou šanci na navýšení náskoku Chvátal, ale puk se mu zamotal mezi bruslemi, baníkovci se dostali do rychlého brejku, ze kterého vyplynulo trestné střílení pro Baník. To si vzal na starost David Kofroň, jenže se svým bekhendovým blafákem neuspěl. O chvíli později se ocitl v další dobré příležitosti Csamango, ale Beran Duklu opět podržel. V 54. minutě udělala domácí obrana velkou hrubku. Štefančík mohl střílet z dobré pozice, ale ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, který na přihrávku nedokázal zareagovat. Zbytek utkání už si hosté pohlídali a ze Sokolova odjeli se třemi body.