T. Svoboda "C", Šťovíček, Jenyš, Beránek, Lichanec, Berger, Kratochvíl, Hruška, Matuš "A", Sklenář, Čermák, L. Adámek

Václav Baďouček

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

Baník se ve Znojmě vrátil do zápasu, ale nestačilo to...

Hokejisté Baníku prohráli ve 43. kole na ledě Znojma 6:3. Sokolov dokázal srovnat poté, co domácí vedli 3:0, následně ale již skóroval jen soupeř.
))připravujeme...

Ohlasy:

Jaromír Kverka (útočník HC Baník Sokolov): První třetina se nám vůbec nepovedla. Prohrávali jsme 3:1. Ale ve druhé třetině jsme se do toho dostali, byli jsme na koni, dotáhli jsme na 3:3. Ale bohužel, kvůli dvěma slepeným gólům jsme si prohráli zápas na konci druhé třetiny.

Ohlasy trenérů (převzato z hcorli.cz)

Tomáš Jakeš (Znojmo): První třetina byla z naší strany výborná, hráli jsme agresivní hokej, vyhrávali souboje, kombinace vycházely. Ve druhé jsme inkasovali v oslabení, následovala individuální chyba při hře 5na5 a bylo vyrovnáno. Snažili jsme se aby tým nezačal panikařit. Naštěstí přišla přesilová hra, kterou jsme využili a to nás zase nakoplo. Jsme nesmírně za to výhru rádi, všichni vidíme tabulku a dnešní výhra byla prostě povinná. Víme co je ve hře, bude to náročné, ale nikdo nic nevzdává a vyhlížíme další bitvy.

Tomáš Mariška (Sokolov): Nejsme spokojení s výkonem, který jsme dnes předvedli. Úvodních sedm minut to mělo ještě nějaké měřítko, ale poté přišly nedůslednosti v obranném pásmu, kde jsme inkasovali ze situací, na které jsme si chtěli dávat pozor a měli v nich být silní. Následně přišel ještě rychlý třetí gól. Jsem rád, že tým nesložil zbraně, vrátil se do hry a vyrovnal. Jenže následovala nedisciplinovanost, ať už osobní nebo herní, domácí odskočili a zaslouženě si došli pro vítězství. Mě mrzí, že jsme nepodali jistější výkon a udělali opravdu mnoho chyb. Víme, že máme sílu obracet zápasy, už jsme to ve Znojmě jednou ukázali, ale nelze to takhle praktikovat pořád. Domácí zaslouženě berou všechny tři body.