15.6. 2023 | Mládež | Šimon Mlejnek
První až třetí třída vyrazila do chomutovské ZOO

Čtyřicet dětí vyrazilo společně s trenéry Pavlem Hubáčkem, Ivanem Říhou a Jakubem Dimitrovem na další teambuildingový výlet. Tentokrát byla cílem chomutovská zoologická zahrada.

Na cestu na další teambuildingový výlet vyrazili mladí hokejisté z první až třetí třídy autobusem od zimního stadionu v sobotu ráno 10. června. Cílem se stala svěřencům Pavla Hubáčka, Ivana Říhy a Jakuba Dimitrova zoologická zahrada v Chomutově. Děti zde čekala soukromá Safari a také moc pěkná prohlídka zbytku zoologické zahrady. Výletu se celkem zúčastnilo čtyřicet dětí, z čehož měli velkou radost zejména trenéři. Naše malé naděje zase měli největší radost ze samotné návštěvy ZOO a času stráveným se svými kamarády i z jiných tréninkových skupin, se kterými se tak normálně na trénincích nepotkávají.