Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
4.6. 2024 | Mládež | Roman Kořinek
Dětský den si na Baníku užilo sto třicet dětí

Dětský den si na Baníku užilo sto třicet dětí

Sportovně laděné odpoledne připravil pro děti ze Sokolovska hokejový Baník Sokolov. Přímo na ploše zimního stadionu se soutěžilo o zajímavé ceny, a kdo chtěl, mohl se zapsat do přípravkové kategorie hokejového klubu.

„Velmi nás potěšil zájem dětí o sport a hokej. Evidujeme zvýšenou poptávku rodičů i dětí po tomto sportu, což je samozřejmě důsledkem nedávného úspěchu českého národního týmu, který vyhrál mistrovství světa,“ říká trenér mládeže Ivan Říha.

V rámci dětského dne připravili hráči a trenéři Baníku pro děti deset stanovišť s různě náročnými úkoly. Někde se skákalo přes švihadlo, jinde přetahovalo lanem nebo střílelo na hokejovou branku. Na mnoha stanovištích se aktivně zapojovali i rodiče a vše sledoval oblíbený maskot Baníku Falko.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem hráčům A mužstva, trenérům a dalším členům našeho klubu za zajištění organizace a průběhu dětského dne. Věřím, že si pondělní odpoledne všichni užili,“ doplnil Ivan Říha s tím, že v klubu stále probíhá nábor malých hokejistů a pokud má někdo zájem přihlásit své dítě do přípravkových kategorií Baníku nebo se alespoň dozvědět více o možnosti hrát hokej, může ho kontaktovat na telefonním čísle 607 117 448 nebo na mailu: riha@hcsokolov.cz.

Krátké zprávy
18932391/0100
Činnnost mládeže je realizována za podpory:


Hlavní partneři sokolovského hokeje: