Devátá třída s výkony jako na houpačce
Kategorie U15 měla v posledních týdnech hodně napilno. Devaťáci dokázali vyhrát proti Energii i proti Tachovu. V prohraných zápasech se pak střídaly dobré výkony a horší. Zpestřením bylo školní utkání v Klášterci, které sledovalo 820 diváků.
HC BANÍK SOKOLOV – HC TYGŘI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ 3:8 (1:1, 2:3, 0:4)
Góly a asistence: 09:35 Gregor M. (Rohm), 30:53 Moches (Rosenkranz, Gregor M.), 33:27 Szabó (Gregor M., Lalik)
Sestava: Florian - Szabó, Cvačka, Reichelt - Rohm, Moches, Gössl, Dubaj, Gregor M., Rosenkranz, Lalik, Nehasil, Dvořák J., Božek
Adam Wind: Věděli jsme, že jdeme proti favoritovi zápasu. Ovšem myslím si, že první třetinu jsme byli lepší. Druhá třetina byla vyrovnaná a ve třetí už kvůli výsledku 3:4 se ta hra otevřela a už tam nebylo úsilí se o to porvat více. S výkonem hráčů jsme byli víceméně spokojení, ale děláme strašně moc chyb v obraně.
METEOR TŘEMOŠNÁ – HC BANÍK SOKOLOV 8:0 (0:0, 4:0, 4:0)
Sestava: Špička - Szabó, Reichelt, Cvačka - Rohm, Moches, Gössl, Dubaj, Rosenkranz, Lalik, Nehasil, Dvořák J., Brychta, Božek
Adam Wind: Výsledek nás mrzí, protože jsme odehráli docela dobré utkání, co se týká úsilí a píle. Brankář nás držel a měli jsme i svoje šance, které neproměňujeme. Při troše štěstí jsme mohli uhrát trochu lepší výsledek, ale to bychom museli začít dávat šance a zlepšit obrannou hru a bude to lepší.
HC TYGŘI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ – HC BANÍK SOKOLOV 10:2 (5:0, 1:0, 4:2)
Góly a asistence: 55:04 Lalik (Szabó, Rosenkranz), 57:04 Szabó (Skála)
Sestava: Špička -Szabó, Heidenreich, Skála, Reichelt, Cvačka - Rohm, Moches, Gössl, Dubaj, Gregor M., Rosenkranz, Lalik, Nehasil, Dvořák J., Brychta, Božek
Adam Wind: Nám se ty zápasy opakují. Máme výpadky v jedné třetině a potom se od toho odráží celý výsledek utkání a sráží nás to. Je to škoda. Chyby se opakují. Každopádně soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.
HC ENERGIE KARLOVY VARY „B“ – HC BANÍK SOKOLOV 1:2 pp (1:1, 0:0, 0:0 – 0:1)
Góly a asistence: 8:39 Rosenkranz (Szabó), 62:26 Gregor M.
Sestava: Špička - Szabó, Heidenreich, Skála, Reichelt - Gössl, Dubaj, Gregor M., Rosenkranz, Hoško, Lalik, Nehasil, Dvořák J., Brychta, Božek
Adam Wind: Vyrovnané utkání. Měli jsme více kotouč na hokejkách, ale jinak bojovné a vyrovnané utkání. Výborní brankáři na obou stranách a naše štěstí v závěru. Výborné vítězství v derby.
HC BANÍK SOKOLOV – HC TACHOV 4:3 pp (2:1, 1:1, 0:1 – 1:0)
Góly a asistence: 13:12 Szabó (Gregor M., Lalik), 19:01 Gregor M. (Szabó), 27:05 Reichelt (Szabó, Gregor M.), 61:15 Lalik (Hoško)
Sestava: Florian - Rohm, Gössl, Heidenreich, Skála, Reichelt, Dvořák J. - Szabó, Dubaj, Gregor M., Rosenkranz, Hoško, Lalik, Nehasil, Brychta, Božek
Adam Wind: Další výhra v prodloužení. S víkendem jsme v tomto ohledu spokojení. Trápí nás neustále střílení branek. Jinak úsilí a píle byly v pořádku.
HC BANÍK SOKOLOV – HC ROKYCANY 3:10 (0:4, 2:3, 1:3)
Góly a asistence: 28:06 Szabó (Božek), 34:52 Lalik (Božek), 59:09 Lalik (Szabó)
Sestava: Florian (Špička) - Rohm, Gössl, Heidenreich, Skála, Reichelt, Kováč, Dvořák J. - Szabó, Rosenkranz, Hoško, Lalik, Nehasil, Brychta, Božek
Adam Wind: Byli jsme horší a zaslouženě jsme prohráli
HC BANÍK SOKOLOV – METEOR TŘEMOŠNÁ 1:9 (0:2, 1:3, 0:4)
Góly a asistence: 36:57 Dubaj (Szabó, Lalik)
Sestava: Špička - Rohm, Gössl, Heidenreich, Cvačka, Skála, Reichelt, Kováč, Dvořák J. - Szabó, Dubaj, Gregor M., Hoško, Lalik
Adam Wind: Výsledek vypadá špatně, ale výkon a hra byla mnohem lepší než v předchozích zápasech, kdy jsme třeba prohráli, ale i vyhráli, tam jsme nehráli úplně dobře. Je třeba být lepší v předbrankovém prostoru a góly by nám měli ubývat a naopak jak to tak bývá, když se zpevní, zlepší hra dozadu, tak by se měl zvednout i útok.










































































