Asistentem u A-týmu Baníku se stává rovněž i Tomáš Rohan
Realizační tým Baníku se rozšiřuje. Asistentem u A-týmu se nově stává bývalý dlouholetý kapitán Tomáš Rohan. Bývalý útočník bude i nadále působit rovněž u mládeže.
Trenérský štáb dostává posilu. Po Jiřím Žurkovi je novým asistentem u A-týmu rovněž i Tomáš Rohan, jenž dosud působil u mládeže Baníku. Majitel trenérské licence B bude i nadále zapojen do úspěšného projektu hokejových tříd Baníku, kde se sokolovské přípravky zařadily mezi nejlepší v celé republice. U týmu mužů však čeká Tomáše Rohana trenérská premiéra.
Sedmatřicetiletý odchovanec klubu Tomáš Rohan odehrál v dresu Baníku 11 sezon a nastoupil do 448 zápasů. V novodobých dějinách Baníku (od roku 1990) je i v první desítce nejlepších střelců klubu se 102 góly, byť po svém zranění měl bývalý kapitán v týmu především jiné úkoly. Tomáš Rohan byl vždy ceněn za pracovitost, poctivost, skvělý charakter, komunikaci s týmem i vůdčí schopnosti, a právě tyto vlastnosti lze očekávat, že bude využívat i v trenérské roli.
Tomáš Rohan pomáhal s mládeží již jako hráč. Od sezony 2025/26 byl jedním z oblíbených trenérů u přípravek. Jeho malí svěřenci se však nemusí bát, o svého trenéra nepřijdou. V minulé sezoně nastoupil bývalý extraligový útočník Karlových Varů i do několika zápasů B-týmu. Nyní se vrací i k A-týmu, avšak v nové roli.
Trenérský štáb A-týmu bude ještě doplněn o kondičního trenéra.
Přejeme Tomášovi mnoho úspěchů a hodně štěstí v jeho nové roli.










































































