Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VVVVV
  • SN
  • 2:2, 0:1, 2:1
  • SN
přípravné zápasy   1.9.2019 - 16.00
Bayreuth Tigers
Poslední výsledky
Statistiky zápasu
Vstřelené branky + asistence
  • 00:28 Bartosch
  • 09:09 Lillich
  • 13:28 Vrána J. (Vodička)
  • 17:06 Kverka (Stříbrný, Čurda)
  • 31:58 Kolb (Kunz)
  • 45:20 Gron (Schmidt, Järveläinen)
  • 47:37 Kuběna
  • 49:21 Zadražil (Rohan M.)
  • 65:00 Kolozvary - rozhodující nájezd
Ostatní zápasy kola
Slavia Praha - Chomutov 2:3 SN
Přerov - Poruba 3:5
Vsetín - Přerov 5:3
Frýdek-Místek - Prostějov 4:6
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator
Soupiska Bayreuth Tigers

Brankáři:

Herden (Jaeger)

Obránci:

Martens, Schmidt, Karlsson, Mannes, Nijenhuis, Veisert, Zimmermann

Útočníci:

Bartosch, Busch, Davidek, Gron, Kronawitter, Richter, Järveläinen, Kolozvary, Rajala, Kolb, Kunz, Lillich

Baník poprvé v přípravě pocítil hořkost porážky

Sokolovští hráči poprvé v přípravě prohráli. V Chebu podlehli těsně po nájezdech německému celku Bayreuth Tigers.
Vstup do utkání Baníkovcům vůbec nevyšel a po 28 vteřinách prohrávali 0:1. Rychlá branka soupeře povzbudila a v 10. minutě, po využité přesilové hře, odskočil na rozdíl dvou branek. Sokolovským se podařilo dvougólové manko dorovnat do konce 1. třetiny, když nejdřív snížil Jakub Vrána a poté vyrovnal Jaromír Kverka. Tím pádem se šlo do druhé části s výsledkem 2:2.

Ve 2. třetině se hra vyrovnala, ale skórovat se podařilo pouze hráčům Bayreuth Tigers. Stav po 2. dvacetiminutovce byl tedy 2:3 z pohledu Baníku.

Ve 3. třetině soupeř opět odskočil do dvoubrankového vedení. Baníkovci ale nic nevzdali a v zápase dokázali podruhé stáhnout dvoubrankový deficit. Nejdřív snížil na 3:4 Pavel Kuběna a vyrovnávací branku zařídil Matěj Zadražil. Zápas po základní hrací době skončil remízou. Na řadě byly nájezdy.

V nájezdech byli bohužel úspěšnější němečtí hráči, a tak si Baník připisuje první porážku.

Ohlasy po utkání

Karel Mlejnek

„Nevstoupili jsme dobře do utkání, chyběl nám patřičný pohyb. Pozitivními momenty byly návraty do utkání z 0-2 na 2-2 a z 2-4 na 4-4. Porážka na nájezdy nás samozřejmě mrzí."

Matěj Zadražil

„Utkání pro nás nezačalo dobře, inkasovali jsme branku hned v prvním střídání, soupeř se dostal na koně a prvních 10 minut jsme měli velké problémy. Postupně se hra vyrovnávala a my konečně chytli soupeřovo tempo. Dvakrát jsme se dokázali dostat z dvoubrankové ztráty, což je velice pozitivní. Nakonec měl soupeř více štěstí a vyhrál na nájezdy. Myslím si, že soupeř měl kvalitu a zkusili jsme si, jak to asi bude vypadat v lize, takže pro nás dobrá prověrka. Teď už nás čeká generálka v Litoměřicích a konečně začátek ligy.“

Petr Přindiš

„Začátek zápasu nám nevyšel a inkasovali jsme branku hned v prvním střídání. To se trošku podepsalo na prvních deseti minutách první třetiny, kdy jsme ze hry moc neměli. Ukázali jsme ale sílu a vždy jsme se dokázali dotáhnout a soupeře přehrávat. Myslím si, že to byl jeden z nejtěžších přáteláků, který jsme letos odehráli, ale i tak jsme nepředvedli špatný výkon. Proměněná přesilovky 5 na 3 je velké pozitivum, protože jsme jich letos moc nesehráli a celkově je přínosem, že dokážeme i při nepříznivém průběhu utkáni se semknout a zvednout výkonnost. Děkuji všem, co přijeli fandit do Chebu.“

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde