SK Kadaň
Tresty: 5:5
Vyloučení - 2 min.: 5:5
Vstřelené branky + asistence
  • 05:56 Kuběna (Stříbrný, Vodička)
  • 11:01 Vracovský (Rohan T., Přindiš)
  • 14:41 Bernáth (Vracovský, Kovařík)
  • 45:49 Chalupa (Zabloudil M., Švarc)
  • 46:46 Kverka
  • 50:53 Čurda (Vrána J., Vodička)
  • 54:44 Tomeček J.
Ostatní zápasy kola
Litoměřice - Chomutov 4:3
Poruba - Dubnica 6:1
Trenčín - Vsetín 1:0
Soupiska SK Kadaň

Brankáři:

Štěpánek (Galuška)

Obránci:

Trefný, Eliáš, Chalupa, Mert, Novák, Foltýn, Klodner

Útočníci:

Klíma, Kůs, Šulek, Švarc, Machač, Zabloudil M., Planý, Prymula, Matýs, Müller, Hotěk, Zabloudil Z.
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník zvítězil i v šestém přípravném utkání

Sokolovský Baník pokračuje v přípravě ve vítězném tažení.

Trhači sice vstoupili do zápasu aktivněji, do vedení se ale záhy dostali hosté. V 5. minutě byl vyloučen Matěj Zabloudil a následnou přesilovou hru využil Pavel Kuběna.

Hned poté se na kadaňskou branku řítil Přindiš, jehož nahrávka před branku se stala kořistí domácích. Ve 12. minutě odskočil Baník o dvě branky. Po závaru před Štěpánkem se ke kotouči dostal Tomáš Vracovský a prostřelil gólmana Trhačů.

V 15. minutě ujel Vracovský, naservíroval kotouč Filipu Bernáthovi, a ten přesnou střelu zvýšil na 0:3. Na druhé straně mohl snížit Müller, který selhal v dobrém palebném postavení. V 18. minutě si to na Štěpánka namířili Vrána s Čejkou, jenž nedosáhl na přihrávku prvně jmenovaného. Trhači si svou možná největší šanci v první třetině schovali do poslední minuty, kdy se na Kašpara řítil Švarc, ale blafák se mu nevyvedl.

Hned v úvodu druhého dějství se do zakončení dostal Trefný, s jehož střelou si Kašpar poradil. V mnohem nebezpečnější pozici se ocitl Kuběna, který pádil na Kašpara, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat.

Trhači poté převzali otěže zápasu a ostřelovali Kašpara ze všech stran. Hostující gólman ale všechny nebezpečné pokusy domácích přestál. I do třetího dějství tak Kadaňští vstupovali s tříbrankovým mankem.

Také do závěrečné části vstoupili lépe černožlutí, ale Kůsovo zakončení našlo jen připraveného Kašpara. Ve 46. minutě se ale přeci jen Trhačům podařilo snížit. Lukáš Chalupa se před brankou dostal k puku a překonal Kašpara. Hned vzápětí si ale Baník vzal třígólový náskok zpátky, když si Kadaň vsítila vlastní branku.

Znovu korigovat mohl Trefný, jenž selhal v těsné blízkosti. Zatímco Trhačům se v zakončení nedařilo, Sokolovu se v koncovce vedlo o poznání lépe. V 51. minutě zvýšil na 1:5 Čurda a hosté do konce zápasu přidali ještě jeden zásah. Sokolov tak v Kadani zvítězil jasně 1:6.

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.