Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
SK Kadaň
Poslední výsledky
  • 0:3, 0:0, 1:3
přípravné zápasy   27.8.2019 - 18.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VVVVV
Statistiky zápasu
Tresty: 5:5
Vyloučení - 2 min.: 5:5
Vstřelené branky + asistence
  • 05:56 Kuběna (Stříbrný, Vodička)
  • 11:01 Vracovský (Rohan T., Přindiš)
  • 14:41 Bernáth (Vracovský, Kovařík)
  • 45:49 Chalupa (Zabloudil M., Švarc)
  • 46:46 Kverka
  • 50:53 Čurda (Vrána J., Vodička)
  • 54:44 Tomeček J.
Ostatní zápasy kola
Litoměřice - Chomutov 4:3
Poruba - Dubnica 6:1
Trenčín - Vsetín 1:0
Soupiska SK Kadaň

Brankáři:

Štěpánek (Galuška)

Obránci:

Trefný, Eliáš, Chalupa, Mert, Novák, Foltýn, Klodner

Útočníci:

Klíma, Kůs, Šulek, Švarc, Machač, Zabloudil M., Planý, Prymula, Matýs, Müller, Hotěk, Zabloudil Z.
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský

Baník zvítězil i v šestém přípravném utkání

Sokolovský Baník pokračuje v přípravě ve vítězném tažení.

Trhači sice vstoupili do zápasu aktivněji, do vedení se ale záhy dostali hosté. V 5. minutě byl vyloučen Matěj Zabloudil a následnou přesilovou hru využil Pavel Kuběna.

Hned poté se na kadaňskou branku řítil Přindiš, jehož nahrávka před branku se stala kořistí domácích. Ve 12. minutě odskočil Baník o dvě branky. Po závaru před Štěpánkem se ke kotouči dostal Tomáš Vracovský a prostřelil gólmana Trhačů.

V 15. minutě ujel Vracovský, naservíroval kotouč Filipu Bernáthovi, a ten přesnou střelu zvýšil na 0:3. Na druhé straně mohl snížit Müller, který selhal v dobrém palebném postavení. V 18. minutě si to na Štěpánka namířili Vrána s Čejkou, jenž nedosáhl na přihrávku prvně jmenovaného. Trhači si svou možná největší šanci v první třetině schovali do poslední minuty, kdy se na Kašpara řítil Švarc, ale blafák se mu nevyvedl.

Hned v úvodu druhého dějství se do zakončení dostal Trefný, s jehož střelou si Kašpar poradil. V mnohem nebezpečnější pozici se ocitl Kuběna, který pádil na Kašpara, ale ani nadvakrát ho nedokázal překonat.

Trhači poté převzali otěže zápasu a ostřelovali Kašpara ze všech stran. Hostující gólman ale všechny nebezpečné pokusy domácích přestál. I do třetího dějství tak Kadaňští vstupovali s tříbrankovým mankem.

Také do závěrečné části vstoupili lépe černožlutí, ale Kůsovo zakončení našlo jen připraveného Kašpara. Ve 46. minutě se ale přeci jen Trhačům podařilo snížit. Lukáš Chalupa se před brankou dostal k puku a překonal Kašpara. Hned vzápětí si ale Baník vzal třígólový náskok zpátky, když si Kadaň vsítila vlastní branku.

Znovu korigovat mohl Trefný, jenž selhal v těsné blízkosti. Zatímco Trhačům se v zakončení nedařilo, Sokolovu se v koncovce vedlo o poznání lépe. V 51. minutě zvýšil na 1:5 Čurda a hosté do konce zápasu přidali ještě jeden zásah. Sokolov tak v Kadani zvítězil jasně 1:6.

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde