Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Stadion Litoměřice
Poslední výsledky
VP
  • 0:1, 1:2, 2:1
přípravné zápasy   5.9.2019 - 18.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
SNVVVV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Luczków, Folčín - Beneš, Kurtin , tresty: 2:8
Vyloučení - 2 min.: 2:8
Góly v přesilovce: 3:2, v oslabení: 0:0
Vstřelené branky + asistence
  • 15:35 Zadražil (Kuběna, Vodička)
  • 22:47 Vrána J.
  • 35:12 Kovařík (Kverka, Rohan T.)
  • 39:16 Střondala
  • 43:57 Jícha (Střondala, Voženílek)
  • 48:45 Jánský (Dajčar, Korkiakoski)
  • 59:15 Rulík (Švec)
Ostatní zápasy kola
Kadaň - Chomutov 2:4
Vsetín - Poruba 3:2 PP
Přerov - Frýdek-Místek 3:2
Jastrzębie - Havířov 2:6
Soupiska HC Stadion Litoměřice

Brankáři:

Král (Škorpík)

Obránci:

Marcel, Kukla, Mlčák, Pavlas, Dajčar, Strejček, Procházka

Útočníci:

Kadlec, Korkiakoski, Jánský, Voženílek, Střondala, Kangas, Jícha, Štohanzl, Svoboda, Kropáček, Vitouch, Sklenář, Šik, Grim
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník generálku zvládl

Baník zvládl poslední přípravné utkání a porazil Litoměřice na jejich ledě 4:3.

Do utkání vstoupili lépe domácí, ti hned ze začátku vyslali na Kuchařovu branku několik pokusů. V 5. minutě si první šanci vypracoval Stříbrný, sokolovský hráč unikl obraně Stadionu, jeho střela ale letěla nad branku. O minutu později se do brejku dostal i domácí Jícha, jeho střelu ale hostující gólman vyrazil. Ve 14. minutě si další šanci vypracovali kališníci, Ondřej Kuchař ale výborným zákrokem hokejkou zabránil domácím ve skórování.

V čase 15:35 se radoval Baník, Matěj Zadražil se zmocnil kotouče na pravém kruhu, nerozpakoval se a poslal kotouč za Králova záda. Po chvíli se Stadion dostal do útočného pásma, hostující brankář všechny domácí pokusy kryl.

Druhou třetinu začal lépe Sokolov, z čehož pramenil i jeho druhý gól. Jakub Vrána se zmocnil odraženého kotouče a pohotově zasunul za bezmocného Krále. V nabídnuté přesilové domácích se do šance vřítil aktivní Jícha, jeho střelu z bezprostřední blízkosti ale dokázal Kuchař vyrazit.

Ve 28. minutě dostal Markus Korkiakoski nabito na pravý kruh, střelu finského forvarda ale Kuchař opět vyrazil. O chvíli později si nebezpečnou střelu připsal i Marcel, hostující gólman však stále držel svůj tým. Vzápětí se v přesilové hře ocitl v šanci Josef Jícha, domácí hráč dostal nabito mezi kruhy, Kuchař jeho střelu lapil.

Ve 36. minutě už to bylo 0:3, Král první střelu ještě dokázal vyrazit, skrumáž před domácím brankářem však dokázal využit Lubomír Kovařík. Po konci přesilové hry si další šanci připsali kališníci, Ondřej Kuchař tečovanou střelu lapil, a tak stále držel čisté konto.

V čase 39:16 se poprvé trefili i domácí, Vojtěch Střondala využil chybu v obraně Baníku, dostal se až před Kuchaře a střelou nad rameno dokázal snížit.

Na začátku druhé třetiny byla Stadionu nabídnuta početní výhoda, odraženého kotouče se nejrychleji zmocnil Josef Jícha, který poslal kotouč do odkryté klece Ondřeje Kuchaře. Litoměřice však stále nepolevovaly ve svém tlaku.

Ve 49. minutě už bylo vyrovnáno. Tomáš Dajčar vystřelil od modré čáry a Peter Jánský jeho střelu tečoval za bezmocného Kuchaře. Kališníci do konce základní hrací doby obléhali branku Ondřeje Kuchaře, hostující brankář však několika zákroky dokázal udržet remízový stav.

Na úplném konci zápas rozhodl sokolovský obránce Adam Rulík, který svou střelou překonal Krále. Stadion zkoušel ještě hru v šesti, avšak neúspěšně. Litoměřice si tak v generálce připsal prohru.

Hodnocení Karla Mlejnka:

"Proti soupeři, který odhaduji, že může a bude hrát první polovinu nebo třetinu tabulky jsme odehráli velmi dobrou první třetinu. Od druhé třetiny jsme nasbíral, nejen díky špatné disciplíně, 16 trestných minut, čehož soupeř využil. V poslední minutě jsme dokázali utkání dostat na svou stranu. Takových utkání však, jsem přesvědčen, s velkým počtem vyloučení můžeme vyhrát jedno z pěti nebo šesti."

Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde