Kadlec, Korkiakoski, Jánský, Voženílek, Střondala, Kangas, Jícha, Štohanzl, Svoboda, Kropáček, Vitouch, Sklenář, Šik, Grim

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník generálku zvládl

Baník zvládl poslední přípravné utkání a porazil Litoměřice na jejich ledě 4:3.

Do utkání vstoupili lépe domácí, ti hned ze začátku vyslali na Kuchařovu branku několik pokusů. V 5. minutě si první šanci vypracoval Stříbrný, sokolovský hráč unikl obraně Stadionu, jeho střela ale letěla nad branku. O minutu později se do brejku dostal i domácí Jícha, jeho střelu ale hostující gólman vyrazil. Ve 14. minutě si další šanci vypracovali kališníci, Ondřej Kuchař ale výborným zákrokem hokejkou zabránil domácím ve skórování.

V čase 15:35 se radoval Baník, Matěj Zadražil se zmocnil kotouče na pravém kruhu, nerozpakoval se a poslal kotouč za Králova záda. Po chvíli se Stadion dostal do útočného pásma, hostující brankář všechny domácí pokusy kryl.

Druhou třetinu začal lépe Sokolov, z čehož pramenil i jeho druhý gól. Jakub Vrána se zmocnil odraženého kotouče a pohotově zasunul za bezmocného Krále. V nabídnuté přesilové domácích se do šance vřítil aktivní Jícha, jeho střelu z bezprostřední blízkosti ale dokázal Kuchař vyrazit.

Ve 28. minutě dostal Markus Korkiakoski nabito na pravý kruh, střelu finského forvarda ale Kuchař opět vyrazil. O chvíli později si nebezpečnou střelu připsal i Marcel, hostující gólman však stále držel svůj tým. Vzápětí se v přesilové hře ocitl v šanci Josef Jícha, domácí hráč dostal nabito mezi kruhy, Kuchař jeho střelu lapil.

Ve 36. minutě už to bylo 0:3, Král první střelu ještě dokázal vyrazit, skrumáž před domácím brankářem však dokázal využit Lubomír Kovařík. Po konci přesilové hry si další šanci připsali kališníci, Ondřej Kuchař tečovanou střelu lapil, a tak stále držel čisté konto.

V čase 39:16 se poprvé trefili i domácí, Vojtěch Střondala využil chybu v obraně Baníku, dostal se až před Kuchaře a střelou nad rameno dokázal snížit.

Na začátku druhé třetiny byla Stadionu nabídnuta početní výhoda, odraženého kotouče se nejrychleji zmocnil Josef Jícha, který poslal kotouč do odkryté klece Ondřeje Kuchaře. Litoměřice však stále nepolevovaly ve svém tlaku.

Ve 49. minutě už bylo vyrovnáno. Tomáš Dajčar vystřelil od modré čáry a Peter Jánský jeho střelu tečoval za bezmocného Kuchaře. Kališníci do konce základní hrací doby obléhali branku Ondřeje Kuchaře, hostující brankář však několika zákroky dokázal udržet remízový stav.

Na úplném konci zápas rozhodl sokolovský obránce Adam Rulík, který svou střelou překonal Krále. Stadion zkoušel ještě hru v šesti, avšak neúspěšně. Litoměřice si tak v generálce připsal prohru.

Hodnocení Karla Mlejnka:

"Proti soupeři, který odhaduji, že může a bude hrát první polovinu nebo třetinu tabulky jsme odehráli velmi dobrou první třetinu. Od druhé třetiny jsme nasbíral, nejen díky špatné disciplíně, 16 trestných minut, čehož soupeř využil. V poslední minutě jsme dokázali utkání dostat na svou stranu. Takových utkání však, jsem přesvědčen, s velkým počtem vyloučení můžeme vyhrát jedno z pěti nebo šesti."