Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
Piráti Chomutov
Poslední výsledky
VSNPVP
  • 1:1, 0:0, 3:0
1. kolo   11.9.2019 - 17.30
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
VSNVVV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Zubzanda, Šindel - Votrubec, Ševic , tresty: 4:5
Vyloučení - 2 min.: 4:5
Góly v přesilovce: 2:0
Střely: 38:23, počet diváků: 2132
Vstřelené branky + asistence
  • 16:18 Chrpa (Tejnor)
  • 17:30 Bečvář (Vodička, Švec)
  • 40:41 Rudovský (Pitule)
  • 47:39 Llewellyn (Bláha, Sklenář)
  • 56:45 Vrhel (Stloukal, Rýgl)
Ostatní zápasy kola
Benátky - Litoměřice 0:4
Jihlava - Kadaň 3:1
České Budějovice - Třebíč 3:2
Vsetín - Frýdek-Místek 3:4 PP
Slavia Praha - Ústí nad Labem 1:2 PP
Přerov - Prostějov 3:2
Poruba - Havířov 4:2
Soupiska Piráti Chomutov

Brankáři:

Pavlát (Altrichter)

Obránci:

Rýgl, Žovinec, Lang, Bláha, Štochl, Tejnor, Pařízek

Útočníci:

Rudovský "A", Pitule, Stloukal, Llewellyn, Thompson, Tomica "C", Chrpa "A", Vrhel, Sklenář, Hrala, Suchý, Tupý
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník padl na ledě Chomutova

Baník dnes po 22 letech opět nastoupil do prvoligového utkání. Bohužel podlehl Chomutovu na jeho ledě 1:4.

V úvodu prvního ligového utkání si oba celky připravili velkou šanci. Nejprve musel Dominik Pavlát hasit únik tří na jednoho zákrokem u pravé tyče. Z následné protiakce zkoušel Jakub Sklenář trefit z levé strany pod břevno Kuchařovy klece, ale kotouč od brankáře skončil v ochranné síti. V deváté minutě našel Jakub Vrána zpoza branky mezi kruhy Matěje Zadražila, který z voleje pálil mezi betony maskovaného Piráta. Na mrštné betony Dominika Pavláta to ale nestačilo.

O dvě minuty později přenechal Kryštof Hrala puk na Tomáše Pituleho, který z levé strany pálil mezi betony gólmana. Ondřej Kuchař udržel černou gumu jen centimetry před brankovou čarou. V sedmnácté minutě se poprvé v sezóně rozlehla ROCKNET ARÉNOU gólová radost. Jakub Chrpa zpoza branky trefil puk do gólmana, od kterého skončil za brankovou čarou - 1:0. Dlouho jásot Pirátů ovšem netrval. Již o 72 sekund později zchladil Jan Bečvář přesnou tečí Vodičkovy střely fanoušky Chomutova – 1:1.

V úvodu druhého dějství rychlým průnikem ohrozil branku Stanislav Vrhel, jehož zastavil až poslední hráč. Ondřej Kuchař zasáhl proti forhendové kličce vyrážečkou. Poté však byli hosté aktivnější vše vyvrcholilo ve dvacáté páté minutě, kdy se musel brankář Pirátů rychle roztáhnout, aby zastavil zakončení Baníku z prostoru mezi kruhy.

O pár minut později zakončoval z mezikruží po chytré nahrávce zpoza branky Matěj Zadražil. Opět mu však stál v cestě výborný Dominik Pavlát. Zhruba v polovině utkání se po zákroku Kuchaře vykutálel kotouč k Jiřímu Tupému, na kterého zívala odkrytá branka. Ten ovšem zamířil jen do boční sítě. Když v závěru třetiny poslal Petr Stloukal střílenou nahrávku z pravé strany skrz brankoviště, Tomáši Pitulemu chybělo jen pár centimetrů k usměrnění puku do brány.

Po střele Tomáše Pituleho z mezikruží se k dvojnásobné dorážce dostal Jan Rudovský, a poté, co nalezl kotouč za Ondřejem Kuchařem poslal Piráty do vedení 2:1. Blízko byli hosté k vyrovnání ve čtyřicáté čtvrté minutě. Obraně ujel Jan Stříbrný a unikal sám na brankáře. Pohromě zabránil až Victor Lang, který na poslední chvíli vyrušil soupeře v zakončení. Třetí ránu zasadil Baníku Darby Llewellyn, který bleskově dorazil do klece pokus Lukáše Blahy z levé strany – 3:1.

Pět minut před koncem vypadla černá guma Ondřeji Kuchaři přímo před Kryštofa Hralu, který však kvůli faulu nedokázal zamést puk do sítě. Z následné přesilovky se však podařilo Chomutovu dát gól, jehož autorem je Stanislav Vrhel, který tečoval do brány střelu Petra Stloukala – 4:1. V poslední minutě ještě musel Dominik Pavlát vyjet proti střele Jakuba Vrány z mezikruží a vyrazit puk nad branku, ale ani to už nedokázalo zastavit porážku Baníku.

Hodnocení zápasu z pohledu trenéra Karla Mlejnka:

„V prvních dvou třetinách se hrál velmi vyrovnaný zápas. Jediné, co se nám na začátku nedařilo, byla vhazování. Jinak jsme se drželi plánu. Nehodnotil bych to jako naši euforii, ale jako hru, kterou jsme se prezentovali v loňské sezóně. Bohužel pro nás byl zápas ovlivněn prvním střídáním ve třetí třetině, kdy jsme inkasovali nešťastnou branku. Stejně jako v prvním dějství. Nemyslím si, že to byly vypracované góly domácích. Provedli jsme pár trapných vyloučení, kterými jsme darovali soupeři tři body. Naše situace nebude jednoduchá, ale my se musíme adaptovat a doufám, že se nám to povede co nejdřív. Chtěl bych také poděkovat našim divákům, kteří nám tady vytvořili fantastickou kulisu. A podle mého názoru naši fanoušci oproti domácím fanouškům tři body udělali.“

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde