Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
VHK ROBE Vsetín
Poslední výsledky
PPPPPVP
  • 2:1, 1:1, 0:0
3. kolo   16.9.2019 - 17.30
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPVSNV
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Pilný, Skopal – Hanzlík, Hranoš, tresty: 4:6
Vyloučení - 2 min.: 4:6
Góly v přesilovce: 1:0, v oslabení: 0:0
Střely: 39:22, počet diváků: 2620
Vstřelené branky + asistence
  • 10:19 Procházka (Rehuš)
  • 12:12 Jonák (Vítek)
  • 15:16 Kuběna (Zadražil, Stříbrný)
  • 28:32 Pechanec (D. Tůma, Teper)
  • 33:27 Švec (Stříbrný)
Ostatní zápasy kola
Jihlava - Benátky 4:5 SN
České Budějovice - Ústí nad Labem 9:1
Chomutov - Třebíč 3:0
Slavia Praha - Litoměřice 3:2 SN
Přerov - Kadaň 7:0
Poruba - Prostějov 9:3
Frýdek-Místek - Havířov 2:1 SN
Soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankáři:

Bláha (Gába)

Obránci:

Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, J. Drtina, Hryciow

Útočníci:

Jonák, L. Volf, Dostálek, Procházka, Rehuš, Březina, Doktor, Pechanec, D. Tůma, Hořanský, Šilhavý, Vítek

Trenéři:

Jiří Dopita, Luboš Jenáček
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník ve Vsetíně o gól prohrál

Třetí kolo Chance ligy zavedl Baník na legendární Lapač, kde na sokolovské hokejisty čekal ambiciózní tým Vsetína vedený hokejovou personou Jiřím Dopitou.

I ve třetím utkání měl Baník poměrně dobrý vstup do zápasu, ale opět bez gólového efektu. Naopak v 11. minutě udělali hosté chybu při vhazování v obranné třetině, před Kuchařem se zjevil Martin Procházka a poslal Vsetín do vedení – 1:0. To za dvě minuty ještě narostlo. Zaváhání v rozehrávce Baníku využil Vít Jonák a rozjásal Lapač podruhé – 2:0. Baník ale nesložil zbraně. V 16. minutě zahrozil Zadražil, aby se vzápětí neukvapil, prokázal svůj přehled, našel volného Pavla Kuběnu, pro kterého již nebyl problém zakončit – 2:1. Závěr třetiny ještě přinesl přesilovou hru pro Baník, ale skóre se neměnilo.

Druhá třetina začala šancemi na obou stranách, ale skóre se měnilo až ve 29. minutě. V přesilové hře krásně Tůma našel Antonína Pechance, který trefil odkrytou bránu – 3:1. Baník však zareagoval poměrně brzy. Ve 34. minutě zakončoval bekhendem Stříbrný, Marek Švec šel před bránu a dorazil puk do sítě – 3:2. Stejným poměrem skončila i druhá třetina.

Do třetího dějství šel Baník s cílem urvat aspoň bod. Vsetínský celek však hrál velmi dobře a nedovoloval sokolovským větší gólovou příležitost. Naopak Kuchař musel vytáhnout několik velmi dobrých zákroků. Své těsné vedení si Vsetín nakonec uhlídal. V poslední minutě se Baník ještě odhodlal k powerplay, ale domácí byli pozorní a když poslední střelu se závěrečným klaksonem chytil Bláha, mohli se Valaši radovat z prvního vítězství v sezoně.

Baník sice nezenechal špatný dojem, ale vrací se domů opět s prázdnou. Výkony ve všech dosavadních utkáních však vypovídají o tom, že není třeba věšet hlavy. O první prvoligové body se tak baníkovci poperou hned ve středu 18.9., kdy od 18:00 hostí na svém ledě HC Frýdek-Místek.

Jiří Dopita (trenér Vsetína):„Myslím, že jsme byli lepším týmem nejen rozdílem jedné branky, ale že jsme měli navrch v každé třetině. Pro nás to bylo hrozně důležité utkání. Za vybojované vítězství bereme cenné tři body. Doufám, že bojovností na toto utkání dále navážeme a bude to jenom lepší a lepší. Dnes velká spokojenost.“

Karel Mlejnek (trenér Sokolova): „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, v prvním střídání jsme si vytvořili minimálně dvě brankové příležitosti. Pak ale soupeř převzal otěže do svých rukou. Po naší hrubé chybě na buly a po rozehrávce nám dal dvě velmi laciné branky. Nicméně si myslím, že i v první části za stavu 0:2 jsme si dokázali vytvořit dobré střelecké příležitosti. Jsem rád za to, že jsme tady nesložili zbraně. Myslím, že od druhé třetiny jsme, samozřejmě na určité pasáže, kdy nás udržel v pásmu, byli důstojným soupeřem pro domácí ambiciózní tým. Velmi nás mrzí, že si odsud nevezeme alespoň bod, protože si myslím, že za nasazení, dodržování konceptu hry a za naše příležitosti jsme si bod zasloužili. Nicméně takový je hokej. Možná je to určitá nováčkovská daň, ale na to se nechci po třech kolech vymlouvat. My hrajeme, body nezískáváme, ale hokej se hraje v dlouhodobé soutěži na body."

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde