HC Slovan Ústí nad Labem
Góly v přesilovce: 1:1, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 305
Vstřelené branky + asistence
  • 00:51 Kadeřávek (Vracovský)
  • 08:48 Filip (Hasman, Zukal)
  • 09:51 Švec (Zadražil)
  • 16:55 Pšenička (Filip, Vl. Brož)
  • 29:44 Mrňa (Severa, Vl. Brož)
  • 31:00 Houška (Vracovský)
  • 31:37 Berčík (Houška, Grim)
  • 53:27 Houška (Švec, Zadražil)
Ostatní zápasy kola
Frýdek-Místek - Kadaň 5:3
Třebíč - Prostějov 5:2
Benátky - Jihlava 1:2
Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:

Stahl (Hamalčík)

Obránci:

M. Vágner "A", Hes "A", Mareš, Vl. Brož "C", Steinocher, Zukal, D. Málek

Útočníci:

Svoboda, Mrňa, Severa, Tůma, Pšenička, Filip, Hasman, Kordule
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník loupil v Ústí a bere tři body

Baníkovcům se podařil vstup do utkání. kdy po necelé minutě otevřel skóre Patrik Kadeřávek. Ačkoli Ústí nad Labem srovnalo krok, Sokolov si vítězství pohlídal až do samotného konce a vyhrál 5:3.

Patrik Kadeřávek otevřel skóre zápasu po necelé minutě hry. Vracovský vybojoval puk a nabil na autora úvodní branky, který střelou od modré čáry propálil všechno, včetně ústeckého brankáře. Po srovnání sahal Pšenička, ale z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou hostující svatyni. V 9. minutě se domácím přeci jen podařilo vyrovnat. Hasman si všiml volného Matyáše Filipa, který bekhendem poslal puk k tyči sokolovského brankoviště. Odpověď Baníku byla ale velmi rychlá. Matěj Zadražil přenechal kotouč Marku Švecovi, ten bekhendovou střelou vrátit Sokolovu jednobrankové vedení. V závěru prvního dějství dotáhlo Ústí nad Labem skóre.Tomáš Pšenička si sjel s kotoučem až před Bednáře, odkud přízemní střelou dostal puk až za brankovou čáru.

Prostřední část se Sokolovu velmi dařila. Ve 29. minutě však přišlo vyloučení na hostující straně a poprvé v zápase se Ústí dostalo do vedení. Severa poslal puk před bránu na Pavla Mrňu, který pohotovou střelou prostřelit sokolovského maskovaného muže. Domácí však srazila další rychlá odpovědět v podání sokolích mužů. Při ponechané početní výhodě si Vladislav Houška sjel před Stahla a hbitou ránou srovnal. 37 vteřin postačilo hostům ke vstřelení dalšího gólu. V přečíslení dva na jednoho vyzkoušel Houška pozornost domácího brankáře, puk poskakoval na brankovišti a do Stahlovy klece jej doklepl Martin Berčík. Tři minuty před koncem druhé periody rozezvonil Bednářovu tyč Michal Steinocher. Po dvou třetinách si tak Baník odnesl do kabin jednobrankové vedení.

Do poslední dvacetiminutovky nastoupily oba celky s plnou vervou a chutí otočit klání na svou stranu. Tváří tvář Stahlovi se pokoušel prosadit Rohan, ale domácí brankář předvedl dobrý zákrok. Následně střelu přidal Houška, jehož pokus ale znovu schoval ústecký gólman do bezpečí. V 53. minutě inkasoval Mrňa trest. Po pěkné kombinaci v útočné třetině se ke kotouči dostal Vladislav Houška, jenž nedal Stahlovi žádnou šanci. Po šedesáti minutách si tak Sokolov odváží z ústeckého ledu plný počet bodů.
Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.