Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
HC Slovan Ústí nad Labem
Poslední výsledky
PPPPPP
  • 2:2, 1:2, 0:1
19. kolo   12.2.2020 - 18.00
HC Baník Sokolov
Poslední výsledky
PPPPPPP
Statistiky zápasu
Rozhodčí: Čáp, Ondráček - Flegl, Šimánek, tresty: 4:6
Vyloučení - 2 min.: 3:6, 10 min. (OT): 1:0
Góly v přesilovce: 1:1, v oslabení: 0:0
Počet diváků: 305
Vstřelené branky + asistence
  • 00:51 Kadeřávek (Vracovský)
  • 08:48 Filip (Hasman, Zukal)
  • 09:51 Švec (Zadražil)
  • 16:55 Pšenička (Filip, Vl. Brož)
  • 29:44 Mrňa (Severa, Vl. Brož)
  • 31:00 Houška (Vracovský)
  • 31:37 Berčík (Houška, Grim)
  • 53:27 Houška (Švec, Zadražil)
Ostatní zápasy kola
Frýdek-Místek - Kadaň 5:3
Třebíč - Prostějov 5:2
Benátky - Jihlava 1:2
Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:

Stahl (Hamalčík)

Obránci:

M. Vágner "A", Hes "A", Mareš, Vl. Brož "C", Steinocher, Zukal, D. Málek

Útočníci:

Svoboda, Mrňa, Severa, Tůma, Pšenička, Filip, Hasman, Kordule
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Trenéři:

Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator

Baník loupil v Ústí a bere tři body

Baníkovcům se podařil vstup do utkání. kdy po necelé minutě otevřel skóre Patrik Kadeřávek. Ačkoli Ústí nad Labem srovnalo krok, Sokolov si vítězství pohlídal až do samotného konce a vyhrál 5:3.

Patrik Kadeřávek otevřel skóre zápasu po necelé minutě hry. Vracovský vybojoval puk a nabil na autora úvodní branky, který střelou od modré čáry propálil všechno, včetně ústeckého brankáře. Po srovnání sahal Pšenička, ale z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou hostující svatyni. V 9. minutě se domácím přeci jen podařilo vyrovnat. Hasman si všiml volného Matyáše Filipa, který bekhendem poslal puk k tyči sokolovského brankoviště. Odpověď Baníku byla ale velmi rychlá. Matěj Zadražil přenechal kotouč Marku Švecovi, ten bekhendovou střelou vrátit Sokolovu jednobrankové vedení. V závěru prvního dějství dotáhlo Ústí nad Labem skóre.Tomáš Pšenička si sjel s kotoučem až před Bednáře, odkud přízemní střelou dostal puk až za brankovou čáru.

Prostřední část se Sokolovu velmi dařila. Ve 29. minutě však přišlo vyloučení na hostující straně a poprvé v zápase se Ústí dostalo do vedení. Severa poslal puk před bránu na Pavla Mrňu, který pohotovou střelou prostřelit sokolovského maskovaného muže. Domácí však srazila další rychlá odpovědět v podání sokolích mužů. Při ponechané početní výhodě si Vladislav Houška sjel před Stahla a hbitou ránou srovnal. 37 vteřin postačilo hostům ke vstřelení dalšího gólu. V přečíslení dva na jednoho vyzkoušel Houška pozornost domácího brankáře, puk poskakoval na brankovišti a do Stahlovy klece jej doklepl Martin Berčík. Tři minuty před koncem druhé periody rozezvonil Bednářovu tyč Michal Steinocher. Po dvou třetinách si tak Baník odnesl do kabin jednobrankové vedení.

Do poslední dvacetiminutovky nastoupily oba celky s plnou vervou a chutí otočit klání na svou stranu. Tváří tvář Stahlovi se pokoušel prosadit Rohan, ale domácí brankář předvedl dobrý zákrok. Následně střelu přidal Houška, jehož pokus ale znovu schoval ústecký gólman do bezpečí. V 53. minutě inkasoval Mrňa trest. Po pěkné kombinaci v útočné třetině se ke kotouči dostal Vladislav Houška, jenž nedal Stahlovi žádnou šanci. Po šedesáti minutách si tak Sokolov odváží z ústeckého ledu plný počet bodů.
Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin