Marcel, Volráb, Háva, Holý, Pinkas, Černohorský, Březák

Jícha, Koláček, Rouha, Procházka, Válek, Sihvonen, Pajer, Urban, Konečný, Kylnar, Slavík, Berka

David Bruk

PŘÍPRAVA: V přestřelce úspěšnější Litoměřice

Baníkovci prohrávali se svým soupeřem ve 32. minutě 0:4, ale díky dobrému závěru druhé třetiny zápas ještě dokázali zdramatizovat. Obrat se ale nekonal a Litoměřice si dokráčely pro vítězství 5:6.

Na začátku utkání bylo k vidění několik slibných situací na obou stranách, ale oba dva brankaři své týmy podrželi. Jako první inkasoval Vladislav Habal, který dnes nastoupil v baníkovské brance v rámci spolupráce s karlovarskou Energií. Na konci první třetiny se v čase 18:26 prosadila finská posila Litoměřic útočník Riku Sihvonen, kterému branku připravil Lukáš Válek s Janem Holým – 0:1.

Zatímco první třetina byla na góly chudá, v té druhé se s nimi roztrhnul pytel. Baníkovský čtyřminutový výpadek začal ve 28. minutě, konkrétně v čase 27:42, kdy se prosadil po přihrávce Černohorského Josef Koláček - 0:2. Na časomíře svítil čas 30:21 a Koláček se přesunul do role nahrávače, když vybídl ke skórování Michala Rouhu – 0:3. O minutu a dvanáct vteřin později už to bylo dokonce 0:4 a s Baníkem to nevypadalo vůbec dobře. Čtvrtým střelcem kališníků se stal Procházka a vyhnal Habala z branky. Sokolovské vrátily do hry dvě přesilové hry. Při vyloučení Berky se v čase 36:24 prosadil Vojtěch Tomi a snížil na 1:4. Další trest Litoměřic přišel ve 39. minutě a Ondřej Jurčík po přihrávkách Tomiho a Pohla stáhl skóre na rozdíl dvou branek – 2:4. Do konce třetiny se ještě podařilo snížit Jaromíru Kverkovi a do šatny se tak šlo za stavu 3:4.

Po dvou minutách třetího dějství zamířil na trestnou lavici domácí obránce Jeřábek a nabídnutou početní výhodu využil Jakub Konečný, který ještě před několika dny nastupoval za Baník - 3:5. Svěřenci trenéra Štrby dokázali zareagovat hned za 29 vteřin. Kropáček našel Radka Proška, ten se v zakončení nemýlil a opět to bylo jen o gól. Klid na hokejky kališníků přidal v 54. minutě Tomáš Urban, který dokázal dostat kotouč za Pitoňákova záda – 4:6. Další využitou přesilovou hru si Baník připsal v čase 59:45, kdy se prosadil svou druhou brankou v zápase Jaromír Kverka, který svým gólem upravil na konečných 5:6.