Kafka, Žejdl, Kružík, Poletín, Knotek, Šteiner, Všetečka, Vlček, Ondráček, Doležal, Pšenička, Brož

Jiří Veber

Habal (Beran)

Martin Štrba

PŘÍPRAVA: Baník si poradil se Slavií i podruhé

Baníkovci byli i ve druhém vzájemném zápasu úspěšnější a z Edenu si vezou výhru 1:3. Sokolovští předvedli tři nové hráče - Tomáše Janduse, Petr Haška a Otakara Šika, který dokázal hned v prvním zápase skórovat.

První větší vzrušení v zápase bylo až vyloučení ve čtvrté minutě zápasu, které měl na svědomí Vít Jiskra. Slávisté ale v přesilovce nebyli úspěšní a byl to Baník, který se dostal v 7. minutě do vedení. Otakar Šik si vybruslil z rohu a otevřel skóre - 1:0. O půl minuty později mohl navýšit Jandus, ale přečíslení neproměnil. Ve 13. minutě se vytáhnul Habal proti šanci Žejdla, který ho chtěl prostřelit na bližší tyč. V čase 15:05 Tomi našel úplně volného Jurčíka a ten poslal baníkovce do vedení 2:0. Slávistům se ještě do konce první podařilo snížit, když se v 18. minutě Knotek prosadil střelou z voleje – 1:2.

V čase 23:32 se Tomi dostal do dobré pozice před brankou, ze které dokázal dorazit puk za bezmocného Michajlova – 1:3. Baník se prezentoval dobrým pohybem a vytvářel si šance. Jednu z nich měl Šik, jehož střela proklouzla mezi betony, ale minula branku. Ve 39. minutě mohl navýšit náskok Baníku opět Vojtěch Tomi, ale svůj samostatný únik zakončil střelou mezi betony, které k sobě včas Michajlov sklapl.

Hned v úvodu třetí třetina dostala Slavia výhodu přesilové hry, ve které si vytvořila několik slibných šanci, které ale skončili u Habala. Hra bylo rozkouskovaná, plná vyloučení a moc hokejové krásy nepřinesla. Za zmínku stojí tyčka z 51. minuty, kterou nastřelil Kružík. Domácí se ještě pokusili o snížení v powerplay, ale ani v té už recept na Habala nenašli a baníkovci tak dokráčeli k dalšímu vítězství v přípravě.