Mlčák, Hunkes, Forman, Furch, Poizl, Tureček, Zukal

Šťovíček, Bittner "C", Střondala, Krliš, Nedvídek, Sklenář, Zabloudil, Vodný "A", Gajarský, Křehlík, Michálek, Ferda "A"

David Dolníček

CHANCE LIGA: Po bojovném výkonu s Třebíčí bez bodu

Baník v zápase s Třebíčí doplatil na neproměňování šancí a i přes dobrý výkon zůstal bez bodu. Domácí od 12. minuty marně dotahovali náskok hostujícího týmu, který dotáhl k výhře výborný Pavel Jekel.

První střela zápasu byla k vidění ve 2. minutě, po Haškově uvolnění mezi kruhy a střelou mezi betony, kterou Jekel pokryl. Třebíč se dostala do vedení hned svou první střelou v čase 3:26, kdy našel Nedvídek Krliše a ten dostal puk za záda Neužila – 0:1. Baník dokázal rychle zareagovat gólem v početní výhodě, když střelu Tomiho tečoval těsně před brankařem Petr Hašek – 1:1. Vrátit vedení hostům mohl Michálek, protože se dobře uvolnil za brankou a vybruslil do střelecké pozice, ze které trefil domácího brankaře. V čase 11:11 chybovala domácí obrana, čehož využil úplně volný Nedvídek a nadvakrát dostal puk do branky – 1:2. Pavel Jekel v 15. minutě předvedl skvělý zákrok proti střele Daniela Přibyla. V 19. minutě se proháčkoval před Neužila Michálek, ale nedokázal zvednout puk nad jeho beton.

Ve 23. minutě nahazoval Hunkes od modré, Zabloudil ho šikovně tečoval, ale ke vstřelení gólu mu chybělo pár centimetrů. Jiskra pak ve 25. minutě našel rozjetého Jurčíka, který se snažil prosadit tvrdou střelou, kterou Jekel pokryl. O minutu později se při domácím tlaku dostal dvakrát k zakončení Kuťák, ale opět narazil na připraveného Jekela. Po tomto tlaku navíc Baník dostal možnost početní výhody, ve které si vytvořil několik slibných šancí, ale opět narazil na skvěle chytajícího brankaře hostí. Ve 37. minutě hned po buly zakončoval Prymula, jehož střelu Jekel dokázal s vypětím všech sil vyrazit. O chvilku později se Třebíč dostal po delší době do útočného pásma a po krásné Bittnerově zadovce se prosadil střelou na vzdálenější tyči Šťovíček a zvýšil na 1:3.

Baníku se podařilo vstřelit kontaktní gól v čase 41:51, když Šmerha využil krásné přihrávky od Tomiho a prosadil se střelou na vzdálenější tyč – 2:3. Ve 45. minutě Kverka šikovně nahodil a Vracovský dokázal puk před brankou tečovat, jenže jen mimo tři tyče. Ojedinělý útočný výlet Třebíče se pokusil zakončit střelou na přední tyč Forman, ale Neužil jeho pokus pokryl. V 57. byl blízko vyrovnání Přibyl, ke kterému se odrazil puk mezi kruhy, domácí útočník ho pohotově zpracoval, vystřelil, ale Jekel předvedl fantastický zákrok. Baník zkusil v závěru zápasu ještě hru bez brankaře, ve které nebezpečně střílel Pohl, jehož pokus skončil těsně vedle branky. Třebíč už si v posledních vteřinách zápas pohlídala a z baníkovského ledu veze tři body.