VPPPSNV
  • Fečo M.

Trenéři:

Martin Štrba, Petr Holejšovský, David Fečo

Baník sehrál modelové utkání s Chebem

HC Baník Sokolov využil reprezentační přestávky k sehrání modelového utkání se svým partnerským klubem.

Baníkovci v modelovém utkání premiérově nastoupili ve žlutých dresech a po dlouhé cestě přes celou republiku se poprvé zapojil i obránce Mrowiec. Scházeli sparťanští a karlovarští hokejisté, někteří hráči pak dostali volno. Do sestavy tak trenéři zařadil některé juniory. V sestavě Chebu se pak objevili někteří bývalí hráči Baníku, např. Martin Trapl, Michal Fečo, Jakub Kašpar či Jan Strýček.

Od začátku měl Baník převahu, kterou vyjadřoval i góly. Díky vstřícnosti hostujícího trenéra Michala Jägera si domácí mohli vyzkoušet i některé varianty v přesilovkách. V polovině utkání tak Baník vedl již 8:0, kdy hattricky zaznamenali Daniel Kružík a Filip Kuťák, který tak snad již protrhl střeleckou smůlu.

Do druhé poloviny utkání Cheb vyměnil brankáře, nastoupil Jakub Kašpar, kterého sice brzy překonal Tomáš Rohan, ale jinak si chebský fantom počínal fantasticky a další gól v síti hostů nedovolil. Baník ve zbytku utkání přeci jen trochu ubral na otáčkách, hra byla vyrovnanější a vstřeleného gólu se dočkal i Cheb. Úspěšným střelcem byl Michal Fečo.

Utkání, které se z obou stran hrálo velmi korektně, posloužilo týmům k přípravě na své soutěže. Hráči si vyzkoušeli některé varianty a herní kombinace. Soupeři a trenérům Chebu patří poděkování za sehrání utkání a vstřícnost.