M. Novotný, Bartko, Zbořil, Gazda, Talafa, Buač, Suhrada

Gago, Kindl, Mrázek, Ondráček, Honejsek Pospíšil, Kubiš, Hejcman, Illéš, Köhler, Chludil, Luža

Rostislav Vlach, Juraj Jurík, Oldřich Horák

CHANCE LIGA: Baník po skvělém výkonu porazil Zlín

Baník prohrával od 1. minuty, ale ve zbytku zápasu předvedl výborný výkon, který nejprve vedl k vyrovnání Jurčíka a následně i k vítězné brance Jakuba Konečného.

Hned v úvodu zápasu si Zlín vytvořil dobrý tlak, ze kterého padla první branka zápasu. Ve 49 vteřině se dostal k dorážce po střele Mrázka na brankovišti Gago a svým důrazem poslal puk za Michajlova – 0:1. Ve 4. minutě to byl znovu Gago, který vystřelil zápěstím přes obránce, ale tentokrát si na Michajlova nepřišel. O minutu později si za obranu Baníku najel na křižnou přihrávku Illéše Kubiš, ale znovu nechal vyniknout domácího brankaře. Sokolovští měli první větší šanci v 7. minutě, kdy se mezi kruhy dostal ke střele Jurčík, jenže svůj pokus namířil nad branku. V 9. minutě se uvolnil v rohu Zadražil, z čehož vznikla šance pro Jurčíka, který pohotově vystřelil, ale Huf dokázal puk vytěsnit. V následné přesilovce Baníku pak dvakrát nebezpečně střílel Kverka s Kružíkem, kteří mířili těsně mimo. V 15. minutě si zlínští v nabídnuté početní výhodě vytvořili dobrý tlak, který ale domácí baníkovci dokázali ustát.

Ve 25. minutě se dostal za obránce Honejsek, který se natlačil až před branku, ale Michajlov mu dokázal puk vypíchnout. O pár vteřin později si na přihrávku z druhé vlny sjel Gazda, který byl sám mezi kruhy, ale Michajlov si znovu připsal úspěšný zákrok. Ve 27. minutě se dostali Berani do přečíslení dva na jednoho, jenže Ondráček nedokázal svůj blafák zakončit. O minutu později se po pěkné kombinaci dostal puk ke Konečnému do prostoru mezi kruhy, ale ten svou střelou netrefil branku. Vyrovnání přišlo v početní výhodě v čase 31:15, když střelu Pohla od modré čáry tečoval mezi betony Hufa Ondřej Jurčík – 1:1. Ve 35. minutě se protáhl po levém křídle k zakončení Švec, jehož střelu na přední tyč Huf vyrazil. Poslední velká příležitost byla k vidění pár vteřin před koncem druhé třetiny, když se Jurčík snažil dorážet z brankoviště, ale nedokázal puk trefit ideálně.

Ve 43. minutě měl vyrovnání na hokejce Zadražil, který dorážel z brankoviště, ale trefil jednoho z bránících hráčů. Ve 44. minutě dostal nabito před brankoviště od Švece Vrhel, jenže Huf předvedl skvělý zákrok. V 50. minutě měl vedení na hokejce Vracovský, který dorážel z otočky, jenže Huf dokázal hokejkou zabránit jasnému gólu. Baník se přeci jen dočkal vedoucí branky v čase 51:06, kdy si Konečný v přesilovce najel na Tomiho přihrávku za obranu a střelou na vzdálenější tyč poslal domácí do vedení 2:1. Berani měli velkou šanci na vyrovnání, když od 55. minuty hráli přesilovku 4 na 3, ale baníkovci jí skvěle ubránili. Závěr zápasu dohrával Baník v přesilovce pět na tři a dokráčel si pro tři body.