VVPPPP
Rozhodčí: Bejček, Jechoutek - Kráľ, Blažek, tresty: 5:2
Vyloučení - 2 min.: 5:2
Střely: 22:19, počet diváků: 498
  • 15:46 Vracovský (Kverka, Konečný)
  • 19:39 Urbanec (Pšurný, Vachovec)
  • 20:37 Šoustal (Pšurný, Urbanec)
  • 21:53 Gřeš (Vachovec)
  • 25:17 Krejčí (Konečný, Kverka)
  • 27:55 Berisha (Vlidumetz, Hudeček)
Jihlava - Vsetín 2:1
Šumperk - Litoměřice 4:1
Zlín - Prostějov 1:2 PP
Kolín - Slavia Praha 3:1
Frýdek-Místek - Přerov 1:0 PP
Pardubice "B" - Třebíč 2:3

Trenéři:

Martin Štrba, Vojtěch Šik, David Fečo
Soupiska HC RT Torax Poruba 2011

Bláha (Dolejš)

Klimíček, Lemcke, Urbanec, Voráček, Sedlák, Mlčák, Dluhoš

Šlahař, Vachovec, Šoustal, Berisha, Pšurný, Vlidumetz, Hrníčko, Hudeček, Gřeš, Střondala, Toman, Christov

Trenéři:

Jiří Režnar, Karel Suchánek, Tomáš Potěšil

CHANCE LIGA: Baník doma padl s Porubou

Po nevydařeném konci první třetiny a začátku druhé Baník doma podlehl Porubě 2:4. Už zítra od 17:00 budou baníkovci hostit na svém ledě Vsetín.

Domácímu prvnímu útoku se podařilo první střídání a Bláha musel hned zasahovat proti střelám Kverky a Konečného. Hosté poprvé vyslali střelu na branku až v 6. minutě, když to zkoušel Vildumetz, který našel připraveného Michajlova. V 8. minutě zůstal zapomenutý před brankovištěm Christov, jenže jeho zakončení mezi betony domácí brankař pokryl. Ve 12. minutě se po závaru dostal k zakončení mezi kruhy před polo odkrytou brankou Gřeš, jenže zamířil vedle branky. Baníku dostal v 16. minutě možnost přesilové hry, kterou dokázal po krásné kombinace hned využít. V čase 15:45 se puk po ose Pohl, Konečný, Kverka dostal k Vracovskému, který střelou z první poslal domácí do vedení 1:0. Poruba dostal v závěru třetiny početní výhodu pět na tři, kterou po třech vteřinách využil v čase 19:39 tvrdou střelou Patrik Urbanec – 1:1.

Po 37 vteřinách druhé třetiny Poruba využila pokračující přesilovku pět na čtyři, když dostal nabito mezi kruhy od Pšurného Šoustal a bylo to 1:2. V čase 21:53 udělal obrovskou hrubku v rozehrávce Jurčík, který poslal puk na Vachovce, a ten předložil gól na zlatém podnose pro Gřeše – 1:3. Baníku se podařilo snížit v čase 27:55, kdy se po buly dostal puk na Krejčího, jehož nahození propadlo až za Bláhu 2:3. Baník pak nabídl svou chybou Porubě opět dvoubrankový náskok, když samostatný únik proměnil Berisha – 2:4. Ve 30. minutě se po skvělém Jurčíkově forčekinku objevil sám před brankou Hauser, ale Bláhu nepřekonal. Ve 35. minutě Jurčík našel rozjetého Osmíka, který v tísni zakončil svou kličku jen do Bláhovo betonu.

Poruba vstoupila do třetí třetiny s hodně defenzivní taktikou, čímž působila Baníku velké problémy. Ve 44. minutě puk propadl mezi kruhy, kde stál Vracovský, jenže svůj pokus zamířil mimo. O minutu později poslal střílenou přihrávku před branku Michajlova Klímiček, ale domácí brankař dokázal situaci vyřešit. Baníkovci dostali v 50. minutě možnost přesilové hry, ve které střílel dvakrát nebezpečně Pohl, jenže Bláha si s jeho pokusy poradil. V 58. minutě poslal puk z otočky do brankoviště Osmík, ale Bláha dokázal puk zastavit betonem. Baník to zkoušel téměř tři minuty bez brankaře, ale Poruba si už vítězství vzít nenechala.