Smetana "A", Ondračka, O. Němec "A", Kajínek, Jenáček, Říha, Voženílek

Jenyš, Lichanec, Hořanský, Klímek, Klhůfek, Sihvonen, Berger, Jonák, Rob "C", Vítek, Berzinš, Š. Bláha

Roman Stantien, Jan Srdínko

CHANCE LIGA: Baníkovci si vyšlápli na Vsetín!

Baníkovci dokázali porazit první tým tabulky a připsali si další cenné vítězství. V zápase vedli už 3:0, ale nakonec z toho bylo drama až do samotného závěru, který ale domácí zvládli a získali tři body.

Hned po pár vteřinách mohl jít Vsetín do vedení, protože se Jenyšova střela odrazila od Cichoně přímo do bruslí dojíždějícího Hořanského, ale domácí zachránila horní tyčka. V čase 1:50 se už skóre měnilo. Ondřej Jurčík nahodil puk do útočného pásma, ten se dostal na hokejku Vojtěcha Tomiho, který poslal puk mezi ruku a tělo Žukova – 1:0. V 5. minutě zahrozili vsetínští, když se tvrdou střelou prezentoval z pravého kruhu Rob. Baníkovci se dostali do dvoubrankového vedení ve vlastním oslabení, když se v čase 9:02 prosadil Matěj Zadražil střelou přes obránce Němce – 2:0. Blízko ke snížení byl ve 13. minutě Sihvonen, když se na brankovišti dostal ke dvěma dorážkám, které skončili na Cichoňovo betonech. V závěru třetiny hrál Sokolov přesilovou hru, ve které si vypracoval dobrý tlak, ale další branka už v první třetině nepadla.

Ve 22. minutě nebezpečně před brankoviště tečoval střílenou přihrávku Rob, jenže Cichoň si připsal další úspěšný zákrok. Ve 27. poslal Jurčík od mantinelu za obranu na Rulíka, který jí dokázal tečovat jen do betonu Žukova. Ve 30. minutě dostal krásnou přihrávku od Klejny za obranu Tomi, ale v tísni zakončoval jednou rukou do vsetínského brankaře. V čase 31:16 se už baníkovci z branky radovali. Přesilovkou kombinaci dokázal po přihrávce Jurčíka zakončit Vracovský a bylo to 3:0. Vsetínu se podařilo vstřelit kontaktní gól po ubráněném oslabení v čase 34:21, když se přesnou střelou do horního růžku prezentoval Hořanský – 3:1. V poslední minutě druhé třetiny měl ještě velkou příležitost Pohl, který se ocitl sám mezi kruhy, ale svou střeli namířil vedle branky.

Ve 42. minutě se po střele Kajínka dostal k dorážce Hořanský, ale zamířil vedle. O tři minuty svedla pěstní souboj dvojice Vrhel - Kajínek, který vyzněl lépe pro domácího borce. Přesně v čase 47:00 se Vsetín dostal baníkovců na dostřel, protože nahození Jenáčka si za vlastního brankaře srazil Křejčí – 3:2. Ve 48. minutě mohl Baníku vrátit dvoubrankový náskok Osmík, jenže z blízka trefil jen výstroj Žukova. Další dobrou příležitost měl v 57. minutě po úniku podél pravého mantinelu Švec, ale Žukov včas sklapl betony k sobě. Vsetínští to ještě v poslední minutě zkoušeli v šesti při power-play, ale domácí si už vítězství vzít nenechali.