D. Kolář "C", Haman, Bilčík "A", F. Kočí, Vala, A. Dvořák, Vovsik

T. Havránek, Miškář, Karabáček, Chlubna, Menšík, Šik, Jungwirth, Handl, Tecl, Cachnín, Pořízek, V. Brož

Viktor Ujčík, Karel Nekvasil

CHANCE LIGA: Po boji Baník padl s Jihlavou

Baník v důležitém souboji prohrál s Jihlavou, která mu v tabulce čtyři kola před konce základní části odskočila na rozdíl pěti bodů.

Jihlava naskočila do zápasu v dobrém tempu a vytvořila si tlak, který byl navíc vylepšený přesilovou hrou, ale Oldřich Cichoň svůj tým podržel. V 7. minutě střílel z pravého kruhu Brož, jenže domácí branku přestřelil. Největší šance první třetiny byla k vidění v 8. minutě, když přečíslení dva na jednoho zakončoval Miškář, kterého vychytal beton Cichoň. V 15. minutě dostal prostor k zakončení na levé kruhu Karabáček, jehož střel domácí brankař vytáhl vyrážečkou.

V úvodu druhé třetiny hrála Jihlava v početní výhodě a tyčku při ní nastřelil z levého kruhu Chlubna. Ve 28. minutě se Chlubna dostal do samostatného úniku, ale Cichoň ho dokázal vychytat a navíc si poradil i s dorážkou Pořízka. Ve 31. minutě chyboval v přesilové hře před brankou Rulík, ale Karabáček nabídnutou šanci nedokázal využít. Ve 32. minutě byli domácí blízko k vedení, jenže Vrhel svojí dorážku z bezprostřední blízkosti otřel o Beranův beton. Skóre se poprvé měnilo v čase 34:13, když od modré napřáhl Kočí, jehož střelu tečoval mimo dosah Cichoně Radek Pořízek – 0:1.

Baníkovci začali třetí třetinu pokračující přesilovou hrou, ale úvod vůbec nezvládli. V čase 40:27 našel Havránek před brankou volného Karabáčka a ten dal na 0:2. O minutu později se probojoval před branku z rohu Csamango, ale svůj bekhendový pokus nasměroval kousek vedle levé tyčky. Dukla poté dostala možnost hrát dvě početní výhody za sebou, ve kterých dokázala domácí tým zamknout, ale Cichoň svůj tým podržel. Ve 48. minutě se dostal k zakončení mezi kruhy Křemen, jenže jeho střela proletěla nad horní tyčkou. Sedm minut před konce to domácí tým zkusil v přesilové hře bez brankaře, ale ani to k brance nevedlo. Domácí to stejným způsobem zkusili i tři minuty před konce a kdy hráli dokonce šest na tři. V čase 58:24 se dokázal prosadit po pěkné kombinaci gólem na 1:2 Vrhel. O chvíli později v pokračující přesilové hře ještě Hauser nastřelil tyčku Beranovy branky! Víc už baníkovci nestihli a Jihlava získala tři body do tabulky.