T- Král (Sklíba)

Jebavý "A", Hampl, Š. Němec, Výtisk "C", Kroupa, Černohorský

Procházka, Kuťák, Guman, Válek, Jícha, P. Svoboda, Ton, J. Koláček, Berka, Slavíček, M. Vitouch, Senčák

CHANCE LIGA: Baník podlehl Litoměřicím 3:4

Baníkovci v zápase třikrát vedli, ale dobře rozehraný zápas ztratili ve třetím dějství, které prohráli 0:2 a celkově zápas 3:4.

V 5. minutě zůstal chvilku volný před brankou Jícha, dostal přihrávku, ale jeho střelu Cichoň dokázal vyrazit mimo branku. V 7. minutě se kotouč po dobrém napadání Csamanga dostal ke Křemenovi, který svojí střelou trefil připraveného Krále. V přesilovce Baníku se ve 13. minutě ocitl v dobré příležitosti Rohan, ale Král dokázal proti jeho pokusu zakročit betony. O dvě minuty později si za Bendu najel Slavíček, pohotově vystřelil na vzdálenější tyč, jenže Cichoň předvedl svojí rychlou lapačku. Skóre se poprvé měnilo v čase 16:17, když Kverka našel mezi kruhy Křemena, který dokázal najít mezírku mezi betony litoměřického brankaře a poslal Baník do vedení 1:0.

Litoměřicím se podařilo vyrovnat v přesilové hře pět na tři, když puk na brankovišti uklidil v čase 23:56 Berka – 1:1. Baník šel znovu do vedení v čase 27:48, když se po vyhraném buly dostal puk na modrou čáru k Novákovi, jehož střelu do sítě tečoval Csamangó – 2:1. Jenže vedení domácím vydrželo jen 12 vteřin. Přemysl Svoboda se natlačil před branku a dokázal zasunout puk za Cichoňův beton – 2:2. Poprvé mohl jít stadion do vedení ve 31. minutě, jenže Gumanova střela z pravého kruhu orazítkovala horní tyčku. Potřetí šli baníkovci do vedení po přečíslení dva na jednoho, které po Chrpově přihrávce zakončil v čase 32:55 Matěj Zadražil – 3:2.

Litoměřice začínaly třetí třetinu v pokračující početní výhodě, ve které několikrát zaměstnaly Cichoně, ale ten dokázal všechny pokusy pokrýt. Na začátku 49. minuty měl velkou šanci poslat znovu Baník domácí do vedení, ale Král si připsal skvělý zákrok. Z protiútoku se Litoměřicím podařilo vyrovnat, když kotouč v čase 48:59 dostal těsně za brankovou čáru Senčák – 3:3. V čase 50:40 se dostal Stadion poprvé do vedení, když se v pádu prosadil Josef Jícha – 3:4. Baník hrál 6 minutě před koncem přesilovou hru, kterou ještě vylepšil odvoláním Cichoně, ale Král svůj tým dokázal podržet. Ani závěrečný tlak k brance nevedl a Baník tak vyšel bodově na prázdno.