Mar. Novák, Koukal "C", Z. Král "A", J. Sklenář, Matějček, Kadlec, D. Šedivý, Morong, K. Lang, Jiruš, Moravec, Pajer

Jan Šťastný

Martin Štrba, Petr Holejšovský, David Fečo

CHANCE LIGA: Z Kolína baníkovci vezou bod

Ve vyrovnaném zápase začaly branky padat až ve třetí třetině, když nejprve poslal Baník do vedení Vrhel, ale domácí dokázali rychle vyrovnat. V základní hrací době už gól nepadl a o bodu navíc pro Kolín rozhodl v čase 60:29 svým druhým gólem Novák.

Ve třetí minutě se dostal puk na modrou čáru, odkud ho Benda nahodil směrem na branku, kde ho šikovně tečoval Tomáš Rohan, ale kotouč skončil těsně vedle. V přesilové hře poté zahrozili domácí, když nejprve nebezpečně střílel Král a o chvilku později to zkoušel střelou z první Lang, ale puk do branky nedostali. Ve 12. minutě dostal puk mezi kruhy Kverka, jenže jeho střelu do horního rohu Soukup dokázal vyrazit. O minutu později ujížděl sám na Michajlova Morong, ale puk se při zakončení zapletl pod brusli a nakonec ani nevystřelil. V 19. minutě ještě nebezpečně tečoval Csamango Weinholdovo nahození, ale i s ním si Soukup poradil.

Po třech minutách druhé třetiny se nebezpečně do zakončení natlačil z pravé strany hřiště Křemen, jenže Soukup si dokázal pokrýt spodek branky a baníkovského útočníka vychytal. Ve 26. minutě musel řešit ošemetnou situaci před svojí brankou Michajlov, který asi ani sám nevěděl, jak Sklenářovo zakončení chytil. Minutu před polovinou zápasu se dostal do samostatného úniku Kverka, s jehož střelou si domácí brankař poradil. Ve 33. minutě se dostali baníkovci do přečíslení dva na jednoho, při kterém naservíroval puk před prázdnou branku Švecovi Adámek, ale Švec trefil jen přesouvajícího se Soukupa. V poslední minutě ještě mohl otevřít skóre Aubrecht, ale jeho střela skončila jen na tyči.

Třetí třetina hodně opatrně, protože ani jeden z týmu nechtěl udělat chybu a pustit soupeře do vedení. Ve 49. minutě se kolínští provinili proti pravidlům za příliš mnoho hráčů na ledě a Baník dokázal nabídnutou přesilovku využít. V čase 50:12, se puk odrazil na pravý kruh, kde stál připravený Vrhel, který ho poslal pohotově do branky – 0:1. Jenže domácí po obdržené brance ožili a v čase 52:52 se po skrumáži před Michajlovem prosadil Martin Novák – 1:1. O pár vteřin později mohl být k vidění obrat, jenže Aubrecht z dobré pozice netrefil branku. Čtyři minuty před koncem dostal Kolín možnost přesilové hry pět na tři, která trvala téměř minutu, kterou ale baníkovci dokázali zvládnout. Baník ještě v závěru nabídl další přesilovou hru, za vyhození kotouče mimo hrací plochu z nichž se 34 vteřin přesunulo do prodloužení.

Zároveň s návratem Tomka na led se přesnou střelou prosadil z levého kruhu v čase 60:29 opět Novák a rozhodl o důležitém druhém bodu pro Kolín - 1:2.