Hrdinka, Chroboček, Krisl "C", Ševčík, Kudělka "A", Gréč, Billa

Kratochvil, Pechanec, Indrák, Süss, Macuh, Okál, Goiš, F. Dvořák, Dobša, Fencl, Ministr, Jan Svoboda

Robert Svoboda

CHANCE LIGA: Baník se rozloučil se sezonou výhrou

Baníkovci se dokázali v posledním zápase sezony rozloučit s vlastními fanoušky výhrou 3:1 na Přerovem. Vítězný gól vstřelil v čase 58:42 Matěj Zadražil.

Ve 2. minutě zavezl puk do útočného pásma Kverka, přenechal ho za sebe najíždějícímu Vrhelovi, jehož střelu na vzdálenější tyč dokázal Postava chytit do lapačky. Ve 4. minutě domácí obrana zapomněla na Süsse, který dostal přihrávku z rohu před branku, ale Michajlov sklapl své betony k sobě včas. O dvě minuty později dostal přihrávku před polo odkrytou branku Okál, jenže trefil jen přesouvajícího se Michajlova. Skóre otevřel v 14:05 Adam Rulík, který dostal přihrávku na modrou čáru od Adámka, napálil puk na branku a ten skončil za překvapeným Postavou – 1:0.

V pokračující přesilové hře se dostal k zakončení Hauser, ale trefil ne Postavův beton. Ve 23. minutě hráli baníkovci další přesilovou hru, při které střílel do boční tyče Filip Helt. Vítek Benda se ve 31. minutě vydal na útočný výlet, který zakončil prudkou střelou do ramene hostujícího brankaře. O minutu později se dostal k zakončení v dobré pozici Macuh, ale netrefil branku. Největší šanci na vyrovnání měl ve 34. minutě Süss, ale svou střelu příklepem poslal jen do horní tyčky.

Přerov skvěle vkročil do třetí třetiny, protože hned po deseti vteřinách se dostal puk na hokejku Hrdinky, který dokázal Michajlova propálit a srovnat na 1:1. Ve 47. minutě našlápl k samostatnému úniku Švec, kterého na poslední chvíli zfauloval Chroboček. V následné početní výhodě se puk dostal mezi kruhy k Rohanovi, jenže ten svůj střelecký pokus namířil jen do výstroje Michala Postavy. V 51. se ještě k tvrdé střele od modré dostal Klejna, ale Postava si s jeho střelou poradil vyrážečkou. V 55. minutě se nebezpečně střílel Kratochvil a následně dorážel Indrák, ale Michajlov svůj tým podržel. V čase 58:42 dorazil Křemenův pokus do odkryté branky Zadražil a domácí vedli rázem 2:1. Pojistku přidal 30 vteřin před koncem do prázdné branky Vrhel -3:1.