Černohorský, Kroupa, Pavlák, Husák, Aubrecht, Tomek, Tůma

Hrabík, Jícha, Sihvonen, Ton, Kuťák, Guman, Korkiakoski, Costa, Kordule, Cikhart, Vitouch, Vopat

Miroslav Přerost, František Ptáček

Příprava: Výhru v prodloužení trefil Kružík

V posledním domácím přípravném utkání Baník hostil Litoměřice, které dokázal porazit 3:2 po prodloužení.
Svěřenci trenéra Tomáše Marišky dokázali na zimním stadionu v Sokolově vyhrát první třetinu, když se v 10. minutě prosadil Jaromír Kverka. Žádná jiná branka v prvním dějství k vidění nebyla a baníkovci si tak do druhé třetiny přinesli jednobrankový náskok.

Druhá třetina už byla na branky bohatší. Nejprve poslal do dvoubrankového vedení baníkovce přesně v polovině zápasu Adam Křemen. Jenže hned o minutu později ve 31. minutě snížil na 2:1 Kale Costa a ve 33. minutě už bylo dokonce srovnáno, když se prosadil litoměřický Ondřej Hrabík.

V závěrečné dvacetiminutovce branka nepadla a zápas tak dospěl až do prodloužení, které hned v jeho úvodu ukončil Daniel Kružík a díky jeho brance si Baník připsal výhru 3:2 po prodloužení.