15.2. 2021 | Klub | Tomáš Stehlík
Logo Baníku pod ochrannou známkou

Klub HC Baník Sokolov nechal u Úřadu průmyslového vlastnictví zaregistrovat logo, které tak bylo zapsáno do rejstříku ochranných známek. Klub má tak nyní výlučné právo na jeho užívání.

Ochranná známka je nástroj, pomocí kterého lze chránit například označení výrobku nebo logo, jako je tomu v našem případě. Majitel ochranné známky má výlučné právo na používání daného symbolu. Bez souhlasu klubu nyní nemůže nikdo stejné nebo zaměnitelné logo používat.

Vlastníkem ochranné známky klubového loga jsou formálně společnosti HC Baník Sokolov spol. s r. o. a HC Baník Sokolov z. s. Baník je tedy jediný subjekt, který smí používat klubové logo ať už na dresech, v reklamních materiálech nebo třeba fanouškovském oblečení.

Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.